شیری: بابت آن اتفاق عذرخواهی می‌کنم

مهدی شیری پس از تمدید قراردادش معذرت خواست و برای قهرمانی در آسیا ابراز امیدواری کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی شیری امروز در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شد و با تمدید قراردادش، پس از امیری به دومین بازیکن تمدیدی این تیم تبدیل شد. شیری در این خصوص گفت: خداراشکر دوساله تمدید کردم. خداراشکر می‌کنم بابت این چندسالی که در باشگاه بزرگ پرسپولیس بودم و افتخار کسب کردم. بنده هم به خواسته مدیریت محترم و کادر فنی عزیز آمدم و قراردادم را تمدید کردم؛ با افتخار دوسال دیگر کنار این تیم هستم و امیدوارم بهترین اتفاق‌ها رقم بخورد.

او ادامه داد: به نظرم یکی از دلایل موفقیت باشگاه ما کنار هم بودن و دوری از حواشی بوده که خداراشکر در این چند سال توانسته جواب مثبت دهد و امیدوارم دوباره دست به دست هم و کنارهم باشیم، هواداران عزیز هم کنار ما باشند و بتوانیم اتفاق‌های بزرگی رقم بزنیم.

او در خصوص اتفاقی که در آسیا برایش افتاد و در فینال با خطای هند به حریف پنالتی داد، گفت: امیدوارم که امسال بتوانیم به قهرمانی آسیا برسیم. از همین‌جا بابت آن اتفاق تلخ در آسیا از هواداران معذرت خواهی می‌‌کنم. امیدوارم بتوانیم روزهای خوبی را کنار هم رقم بزنیم.

او در مورد شایعات مذاکرات دیگر تیم‌ها با او پاسخ داد: من چند روز پیش مسافرت بودم و به باشگاه هم زنگ زدم و قرار شد بعد از مراسم تاسوعا و عاشورا خدمت باشگاه برسم؛ تا این لحظه بنده با هیچ باشگاه دیگری صحبت نکردم و هر باشگاهی می‌گوید شخصا به من زنگ زده، من تکذیب می‌کنم و هیچ مذاکره‌ای نداشتم.

شیری در خصوص جدایی نوراللهی گفت: همه هواداران می‌دانند احمد بازیکن بزرگی بوده و برای این باشگاه زحمت کشیده؛ امیدوارم هرجا هست موفق باشد و بازیکن بزرگی است و دوست دارم هواداران او را درک کنند. اما پرسپولیس مسیر خودش را می‌رود و امیدوارم به بهترین شکل بتوانیم به پایان برسانیم. امیدوارم بتوانم برای تیمم مثمر ثمر باشم و امسال سال فوق العاده‌ای برای ما باشد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال