شیری:شرایط طبیعی باشد باز هم قهرمان می شویم

مهدی شیری گفت: اگر شرایط به صورت طبیعی پیش برود، با این تیمی که داریم برای چهارمین بار به قهرمانی می‌رسیم....

به گزارش مدال،پرسپولیسی‌هادر فصل نوزدهم، کار به مراتب سخت‌تری نسبت به گذشته دارند. آن‌ها باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند و البته این بار دیگر خبری از برانکو هم نیست که بتواند با شناخت خود از فوتبال ایران، شرایط را جهت کسب قهرمانی‌های بیشتر، روبه راه کند.اما در این میان، بازیکنان پرسپولیس امیدوار به رقم زدن موفقیت‌های بیشتری هستند.

مهدی شیری مدافع راست تیم پیکان در نیم فصل دوم به جمع سرخ پوشان پیوست و در رقم خوردن قهرمانی فصل قبل نیز نقش تاثیرگذاری داشت. او در پایان فصل موفق شد به یکی از اردو‌های تیم ملی دعوت شود و این یعنی از لحاظ آمار و کارنامه، از شرایط خوبی بهره می‌برد. شیری، اما معتقد است که حضورش در پرسپولیس جرقه‌ای برای اتفاقات خوب و رقم زدن روز‌های بزرگ است. این بازیکن گفت: پرسپولیس تیم محبوب من در تمام دوران زندگی بود و حالا افتخار می‌کنم پیراهن این تیم را به تن دارم. تلاش می‌کنم تا مثل همه بازیکنان این تیم حتی اگر یک دقیقه شانس بازی داشته باشم، از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کرده و در جهت کسب موفقیت پرسپولیس تمام وجودم را در زمین بگذارم.

این مدافع اضافه کرد: لیست ما پر از بازیکنان سرشناس و باتجربه در کنار جوانان باانگیزه است. همه ما یک هدف داریم و همانطور که کاپیتان‌های تیم و کادرفنی می‌گویند فقط برای قهرمانی است که به لیگ بر می‌گردیم. منتظر شروع جنگ برای کسب یک قهرمانی دیگر هستیم. این هم انگیزه بزرگی برای ماست تا نشان بدهیم چه تیم قدرتمند و مستحکمی هستیم. فکر می‌کنم اگر شرایط به صورت طبیعی پیش برود، با این تیمی که داریم برای چهارمین بار به قهرمانی می‌رسیم.

شیری افزود: همه چیز در تیم ما مهیا است. تمرینات خوبی را دنبال می‌کنیم و مورد حمایت هواداران قرار داریم. سرمربی با دانش و باتجربه‌ای مثل گابریل کالدرون نیز در تیم ما فعالیت می‌کند و اسکلت اصلی بازیکنان، همان‌هایی هستند که فصل گذشته باعث رقم خوردن قهرمانی تیم شدند. منتظریم تا بار دیگر لیگ شروع شود تا این انگیزه‌ها و پتانسیلی که در تیم مان وجود دارد را به همه نشان بدهیم.

این بازیکن در ادامه گفت: بدون شک حضور در ترکیب اصلی در این فصل سخت‌تر از گذشته شده و باید برای حضور در ترکیب اصلی تلاش بیشتری داشته باشیم. همراه کادرفنی کار‌های تاکتیکی و تمرینات منظمی را پیش می‌بریم، اما در نهایت، مربیان هستند که ترکیب را می‌چینند. هنوز هیچکس نمی‌داند به صورت قطعی در ترکیب اصلی و پازل تاکتیکی سرمربی تیم جا دارد یا نه. اتفاقا کالدرون نیز این موضوع را عنوان کرده که قصد دارد دو تیم بسازد و من هم امیدوارم که یکی از بازیکنان اصلی تیمم باشم و این فرصت را به دست بیاورم تا در فصل آینده بخشی از محبت هواداران پرسپولیس را جبران کنم.

شیری در نهایت با اشاره به قرعه کشی فصل نوزدهم اضافه کرد: در شش هفته نخست باید با چهار مدعی یعنی پدیده شهرخوردو، استقلال، تراکتور و سپاهان بازی کنیم. این موضوع کارمان را سخت و دشوار می‌کند، ولی خاصیت پرسپولیس، انجام دادن کار‌های سخت است و از این رو هیچ نگرانی بابت این قرعه کشی نداریم. امیدوارم بتوانیم انگیزه‌های مان در این فصل را نمایش بدهیم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

بیشتربخوانید:

شیری: هر روز بهتر از دیروز می‌شویم

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مصاحبه مهدی شیری شیری:شرایط طبیعی باشد قهرمان میشویم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال