شیری: فشاری از سمت باشگاه و هواداران حس نکردیم

کاپیتان نساجی می گوید که تمام اعضای این تیم مصمم هستند تا با کسب نتایج لازم، سهمیه قائمشهر را در لیگ برتر حفظ کنند....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی در هفته بیست و دوم و در دیداری سخت و حساس، موفق شد یک پیروزی بزرگ را در رفسنجان کسب کند و با تک گل شاهین ثاقبی، از سد مس رفسنجان گذشت. حامد شیری کاپیتان نساجی درخصوص این بازی گفت: مس تیمی است که در رده ششم جدول حضور داشت و تیم خوبی هستند. ما به ۳ امتیاز این بازی نیاز بیشتری داشتیم که خوشبختانه توانستیم با تمرکز خوبی که در بازی داشتیم، برنده از زمین خارج شویم و اختلاف امتیازیمان را با تیم های هم رده مان کم کنیم تا به ادامه فصل امیدوار باشیم.


وی درباره اوضاع پیچیده در انتهای جدول گفت: شرایط خیلی سختی داریم. ۸ بازی دیگر باقی مانده و دیدارهای سختی در انتظارمان است. رقبای ما نیز بازی های سختی دارند و امیدوارم در ادامه بازی ها روند خوبی داشته باشیم.


شیری درمورد غیبت چند بازیکن نساجی در بازی با مس گفت: خوشبختانه شرایط به گونه ای است که بچه های تیم خوب تمرین می کنند و بازیکنانی که جایگزین بودند، شرایط خیلی خوبی داشتند و به تیم کمک کردند. این مسئله می تواند در ادامه فصل خیلی به ما کمک کند. همه بچه ها امیدواریم شرایط خوبمان را کسب کنیم و در ادامه نتایج خوبی کسب کنیم.


بازیکن نساجی درخصوص تأثیرگذاری اش روی گل نساجی توسط شاهین ثاقبی گفت: متأسفانه شاهین ثاقبی به دلیل مصدومیت از بازی ها به دور بود و در نخستین بازی که به میدان رفت عملکرد خیلی خوبی داشت. جدا از گلی که به ثمر رساند، در بقیه لحظات بازی توانست شرایط خوبی را برای خودش به وجود بیاورد. خیلی به تیم کمک کرد و امیدوارم بتواند این روند را ادامه دهد و در ادامه مسیر به تیم کمک کند.


شیری در مورد فشاری که از سمت باشگاه و هواداران روی او به عنوان کاپیتان تیم وجود دارد، گفت: اگر این شرایط نیز وجود نداشت، من به عنوان شخصی که در سالهای گذشته بازیکن نساجی بوده ام و جانشینی برای بازیکنان بزرگی هستم که در سالهای گذشته پیراهن این تیم را بر تن کرده اند، تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم از عهده این وظیفه بربیایم.


وی ادامه داد: شرایط به گونه ای است که من این فشار را از سمت باشگاه روی خودم حس نکردم. به نظر من از سمت هواداران نیز فشاری نیست ولی از من و سایر بازیکنان توقع دارند نساجی در لیگ برتر بماند و جایگاه خوبی داشته باشد که این توقع بی جایی نیست و دوست دارند تیمشان را در بهترین شرایط ببینند و ما نیز تمام تلاشمان را می کنیم تا این اتفاق رخ دهد.


بازیکن نساجی گفت: فولاد تیمی است که از بازی های آسیایی برگشته و اگر مقداری خوش شانس تر بودند، می توانستند به مرحله بعد نیز صعود کنند. آنها تیم خیلی خوبی دارند ولی ما به سه امتیاز بازی نیاز داریم و باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز بیشتر نسبت به بازی با مس رفسنجان، مقابل آنها ظاهر شویم و امیدوارم که از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

تگ ها


حامد شیری نساجی مازندران