شیری: فقط من و ممشلی باقی مانده‌ایم

کاپیتان نساجی می گوید از او به عنوان قدیمی ترین این تیم انتظارات به‌حقی وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نساجی مازندران جزو اولین تیم هایی بود که تمریناتش را استارت زد و اردویی را در اردبیل نیز پشت سر گذاشت حامد شیری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: باشگاه اردوی خوبی را در نظر گرفته بود رفتیم و تمرینات پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم این اردو کمک می کرد تا بازیکنانی که جدیدا به تیم اضافه شدند به هماهنگی نسبی برسند ادامه تمرینات ما از روز گذشته در تهران شروع شد و ما باید خودمان را برای شروع فصل آماده کنیم.


او در خصوص تمرینات در ورزشگاه دستگردی تهران و عدم آماده شدن زمین چمن طبیعی ادامه داد: این مشکلی است که در چند سال اخیر همیشه در مازندران وجود داشته است. وجود یک کمپ تمرینی خوب برای تیم لیگ برتری نساجی که نماینده سه استان  شمالی کشور است به شدت احساس می شود. متاسفانه حمایتی از نساجی و آقای حدادیان مالک نساجی که  به صورت شخصی تیم را اداره می کند انجام نمی شود. این اتفاق باعث می شود بازی های اول فصل مان را در خارج از استان انجام دهیم و این به ضرر تیم ما خواهد بود چون فکر می کنم هواداران کم کم می‌توانند به ورزشگاه ها بیایند، امیدوارم که مسئولین استان تا زمان باقیمانده تا شروع لیگ کمک کنند که زمین آماده شود.


کاپیتان نساجی مازندران در مورد بازیکنانی که جدا شدند و جایگزین ها عنوان کرد: بازیکنانی که جدا شدند برخی در تفکرات کادرفنی جایی نداشتند و یا اینکه خودشان پیشنهاد خوبی داشتند و دوست داشتند در باشگاه دیگری به کار خود ادامه بدهند و تصمیمی بود که خودشان گرفتند. کسانی هم که به تیم اضافه شدند با توجه به نیازی که باشگاه و کادر فنی داشت به نساجی آمدند و می‌توانند کمک کنند. در تمریناتی که گذشت شرایط فنی خوبی داشتند و امیدوارم این روند را ادامه بدهند و همگی برای مسابقات آماده شویم.


شیری که قدیمی ترین بازیکن نساجی و بهترین گلزن این تیم محسوب می شود امسال نیز با بستن بازوبند کاپیتانی همانند سال های قبل  وظیفه سنگینی روی دوش دارد در این باره عنوان کرد: از سالی که نساجی به لیگ برتر آمد فقط من و مجتبی ممشلی ماندیم البته زمانی که نساجی در لیگ یک بود نیز سابقه حضور در این تیم را داشتم. من به عنوان کاپیتان این تیم همه جوره آماده هستم و بخشی از  قضیه بحث فنی است که شما همیشه باید بیشتر از بقیه بازیکنان آماده باشی تا توقعاتی که نسبت به تو وجود دارد را برآورده کنید. فوتبال شغل من است و تا روزی که توانایی بازی کردن داشته باشم و  بتوانم خوب کار کنم و توقعات کادر فنی و هواداران را برطرف کنم می مانم، امیدوارم بتوانم از پس این کار بر بیایم.این موضوع زمانی اتفاق می‌افتد که یک تیم خوب باشیم و به همدیگر کمک کنیم.


نساجی مازندران در فصل گذشته به جز چند بازی آخر شرایط سختی را پشت سر گذاشت و امسال به دنبال تغییر این روند است شیری در پایان در خصوص این موضوع افزود: از الان خیلی سخت است پیش بینی کنیم. هدف‌مان این است که امسال بتوانیم نتایجی که فصل گذشته گرفتیم تکرار نشود و بتوانیم کار بزرگی انجام بدهیم و  نتایج خوبی بگیریم،هدف کل باشگاه همین است و ما هم داریم با توجه به هدفمان تمرین می کنیم و امیدوار به کسب نتایج خوب هستیم تا نتایجی که در فصل گذشته گرفتیم را جبران کنیم.

تگ ها


حامد شیری فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال