شیری و فرصتی که یحیی برابر سپاهان نداد

آنطور که در تصاویر مشخص است و سیامک نعمتی نیز ادعا کرده، این بازیکن در دقایق پایانی جدال با سپاهان با آسیب دیدگی در زمین حاضر بود....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی در دیدار شب گذشته مقابل سپاهان به تساوی رضایت داد که تا لحظات پایانی با تک گل عیسی آل کثیر از حریف در نقش جهان پیش افتاده بود. با این حال حملات پردامنه سپاهان در نهایت منجر به دریافت گل توسط این تیم و از دست رفتن دو امتیاز حیاتی در تقابل با مدعی اصلی قهرمانی و صدرنشین فعلی لیگ شد.

گل محمدی در این جدال برای تحکیم بخش دفاعی تیمش در لحظاتی که نویدکیا و سپاهان به دنبال گل تساوی بودند، فرشاد فرجی و میلاد سرلک را به میدان فراخواند. این در حالی است که مهدی شیری نیز به عنوان دیگر عنصر دفاعی سرخپوشان در لیست این تیم قرار داشت. شیری که طی دیدارهای اخیر به تناوب در ترکیب این تیم به میدان رفته بود و توانست عملکرد قابل قبولی از خود به جا بگذارد، در این جدال فرصتی برای نمایش مقابل سپاهان به دست نیاورد. این در حالی است که در دقایق پایانی سیامک نعمتی که در دفاع راست حضور داشت با آسیب دیدگی مواجه شده بود و در زمان خروج از زمین نیز به این موضوع و وخامت شرایط خود اشاره داشت.

تگ ها


پرسپولیس تهران سیامک نعمتی مهدی شیری