شیعی: اساسنامه تا ۲ روز آینده جمع‌بندی می‌شود

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت تا دوشنبه مسائل مربوط به اساسنامه این فدراسیون جمع‌بندی خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، محمود شیعی مدیرعامل پیکان در جمع خبرنگاران در خصوص اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون دوست ندارد تعلیق اتفاق بیفتد و فدراسیون در وهله آخر تصمیمی می‌گیرد که به نفع فوتبال باشد. تاکنون خبری در این خصوص ندارم اما ظرف دو روز آینده مسائل مربوط به اساسنامه جمع‌بندی خواهد شد.

وی در خصوص این که همه اعضای مجمع اساسنامه ارسالی به فیفا و تغییرات آن را تایید کرده‌اند تصریح کرد: برای اعضای مجمع نامه نوشته بودند اما خروجی که آقایان جمع‌بندی نمی دانم اما طبق تصویل هیات رییسه نامه را بفرستند و نظر اعضای مجمع را گرفتند.

شیعی درباره ادامه حضور کفاشیان در فدراسیون فوبتال گفت: هنوز جلسه‌ای گذاشته نشده و تا جلسه هیات رییسه برگزار نشود، نمی توان در این خصوص نظر داد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال، دو سال پیش اساسنامه فدراسیون فوتبال کویت را به فیفا ارسال کرده است عنوان کرد: من حضور ذهن ندارم و وظیفه هیات رییسه هم نیست که اساسانامه را بفرستند یا خیر اما من بعید می دانم چنین چیزی باشد. اکنون هم چیزی که در هیات رییسه تصویب شده آن است که فدراسیون فوتبال، نهادی غیردولتی است.

مدیرعامل پیکان اضافه کرد: به هر جال باید شرایط مملکت و صلاح نظام را ببینیم. فیفا به تصمیمات ما احترام می‌گذارد و باید جمع‌بندی بین ما و دولت صورت بگیرد. دوست نداریم تعلیقی صورت بگیرد و فدراسیون فوتبال روی این موضعش باقی خواهد ماند.

شیعی درباره قرارداد اسکوچیچ مبنی بر این که برای هر برد ۵۰۰ میلیون تومان نصیب این مربی خواهد شد اظهار کرد: من در جریان نیستم اما با توجه به مبلغ قرارداد نه چندان سنگین او بعید می دانم چنین چیزی در قراردادش وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

تکذیب فدراسیون فوتبال زشت بود

تکذیب استفاده از اساسنامه فوتبال کویت برای ایران!

 

 

تگ ها


محمود شیعی فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال