شیعی: نباید شروع لیگ نوزدهم بیشتر از این به تاخیر بیفتد

محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد قرعه‌کشی لیگ برتر نوزدهم، شرایط این تیم و فعالیت‌های باشگاه در فصل نقل و انتقالات صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: آقای تاج نظرشان این است که حداقل 6 ورزشگاه‌ آماده شود، مسابقات شروع شود. مطمئنا  آماده‌سازی ورزشگاه روال خوبی را پشت سر می‌گذارد و بازی‌ها برگزار خواهد شد.
به گزارش مدال، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص برگزاری مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ گفت: با قول و قراری که گذاشته شده، بازی‌ها حتما شروع می‌شود.  صلاح نیست بیشتر از این شروع مسابقات به تاخیر بیفتد و ما باید برنامه‌های تیم ملی را هم مدنظر داشته باشیم.
وی در خصوص اینکه رئیس فدراسیون فوتبال گفته قرعه‌کشی مسابقات،  الزاما به معنای شروع لیگ نیست، گفت: آقای تاج نظرشان این است که حداقل 6 ورزشگاه‌ آماده شود، مسابقات شروع شود. مطمئنا  آماده‌سازی ورزشگاه روال خوبی را پشت سر می‌گذارد و بازی‌ها برگزار خواهد شد.
شیعی در خصوص میزان آمادگی پیکان برای فصل جدید لیگ برتر عنوان کرد: تیم ما  15 بازیکن از دست داد و 10 بازیکن جدید هم جذب کردیم و تاخیر در برگزاری مسابقات به نفع تیم ما بود. ما با آمادگی بیشتری در مسابقات شرکت می‌کنیم و با بازی‌های زیبایی که انجام می‌دهیم مسابقات لیگ را شاداب‌تر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

بگوویچ: از عملکرد تیمم راضی هستم/ برانکو به ایران بازمی‌گردد

تگ ها


پیکان محمود شیعی لیگ برتر فوتبال ایران آغاز لیگ نوزدهم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال