شیلهاوی: بازی برابری مقابل دانمارک خواهیم داشت

یاروسلاو شیلهاوی، سرمربی تیم ملی جمهوری چک مدعی شد دانمارک بازیکنان بزرگی در اختیار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، جمهوری چک در مرحله قبل دست به کار بزرگی زده و موفق شد با دو گل هلند پرستاره و مدعی را مغلوب کرده و حریف دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی تورنمنت یورو ۲۰۲۰ شود. یاروسلاو شیلهاوی در نشست خبری قبل از این دیدار حضور یافته و تاکید کرد کار چک در بازی فردا شب برابر دانمارک آسان نخواهد بود.

یاروسلاو شیلهاوی گفت: "دانمارک واقعا یک تیم قدرتمند است و سبک آنها شبیه به ماست. ما می دانیم که ممکن است بعضی از بازیکنان دانمارک مانند پولسن، سیمون کیائر و دیگران غایب باشند، اما آنها جایگزین های بسیار خوبی دارند که کیفیت آنها با بازیکنان اصلی یکسان خواهد بود. هرگز بازی آسانی پیش روی ما نیست.

ما باید با تعهد و رویکردی مناسبی، سبک بازی خودمان را با دانمارک مطابقت دهیم و من معتقدم که توانایی انجام چنین کاری را داریم. سپس کیفیت نقش خود را بازی می کند. دانمارک بازیکنان بسیار خوبی دارد، اما من همچنان فکر می کنم که ممکن است از روی اشتباه حریف یا یک ضربه ایستگاهی گل اول را به ثمر برسانیم. من انتظار دارم یک بازی کاملا برابر را دارم و به نظر جزئیات کوچک نام تیم برنده را مشخص خواهد کرد.

ولادیمیر داریدا دوباره آمادگی خود را به دست آورده، اما ما منتظر مانده تا ببینیم او بعد از تمرین امروز چه حسی خواهد داشت. اما هنوز به طور قطعی در مورد ترکیب اصلی بازی فردا شب تصمیم گیری نشده است. انتخاب ۱۱ بازیکن تصمیم آسانی نیست، شرایط داریدا مناسب بوده و یان بوشیل نیز آماده است، پس دغدغه ما انتخاب بین او یا پاول کادزابک خواهد بود.

من احساس مسئولیت و فشار زیادی کرده و همه ما حس می کنیم هواداران چقدر به ما باور دارند. من ممکن است یک شب بی خوابی داشته باشم، اما این موضوع آنقدرها مهم نیستم."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰