شیک: افتخار می کنم که بازیکن رم هستم

پاتریک شیک مهاجم اهل جمهوری چک باشگاه آ اس رم پس از مصاحبه جنجالی اش در خصوص ترک این باشگاه، در تازه ترین اظهاراتش عنوان کرده است که افتخار می کند که بازیکن جالوروسی است ......

پاتریک شیک مهاجم اهل جمهوری چک باشگاه آ اس رم پس از مصاحبه جنجالی اش در خصوص ترک این باشگاه، در تازه ترین اظهاراتش عنوان کرده است که افتخار می کند که بازیکن جالوروسی است.

به گزارش مدال به نقل از  ورزش 11، پاتریک شیک مهاجم اهل جمهوری چک باشگاه آ اس رم پی از اعتراض هواداران جالوروسی به مصاحبه جنجالی اش، اعلام کرده که از حضور در این تیم خوشحال است.

شیک در تابستان گذشته سمپدوریا را به مقصد یوونتوس ترک کرد و پس از اینکه در تست های پزشکی بیانکونری، به دلیل ضعف جسمانی پذیرفته نشد، راه شهر رم را در پیش گرفت اما اخیرا در مصاحبه ای جنجالی اعلام کرده بود که برای آینده فوتبالش قصد دارد این تیم را به مقصد باشگاه بزرگتری ترک کند. همین موضوع اعتراض هواداران جالو روسی را در برداشت و حجم این اعتراضات به گونه ای بود که شیک در جدیدترین مصاحبه اش مجبور به تغییر مواضعش شود. وی در تازه ترین اظهار نظرش در این خصوص می گوید:

    من از حضور در جمع بازیکنان تیم رم بسیار خوشحال هستم و از اینکه بخشی از این تیم بزرگ هستم به خودم افتخار می کنم. من هرگز به ترک این باشگاه فکر نکرده ام و من در حال حاضر تمام تلاشم را به کار بسته ام تا هر چه سریعتر به میادین فوتبال بازگردم. در حال حاضر تنها یک مسئله برای من حائز اهمیت است و آن انجام بهترین عملکردم برای تیم رم است.

تگ ها


اخبار روز پاتریک شیک رم فوتبال