صاحب بازوبند کاپیتانی پرافتخارترین تیم ایران

با انقلاب صورت گرفته در سپاهان طی فصل گذشته و خداحافظی حاج صفی از سپاهان، موضوع بستن بازوبند کاپیتانی در این تیم کمی پیچیده شده است ......
با انقلاب صورت گرفته در سپاهان طی فصل گذشته و خداحافظی حاج صفی از سپاهان، موضوع بستن بازوبند کاپیتانی در این تیم کمی پیچیده شده است ...

با انقلاب صورت گرفته در سپاهان طی فصل گذشته و خداحافظی حاج صفی از سپاهان، موضوع بستن بازوبند کاپیتانی در این تیم کمی پیچیده شده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: پس از خداحافظی محرم نویدکیا از دنیای فوتبال، موضوع بازوبند کاپیتانی در تیم سپاهان کمی  پیچیده شد.
تا پیش از خداحافظی نویدکیا هیچ سرمربی و بازیکنی این اجازه را نداشت با توجه به محبوبیت این بازیکنان حرف از بازوبند کاپیتانی بزند و در زمانی که نویدکیا در میدان حضور داشت، کاپیتان اول بی چون و چرای سپاهان بود.
در چند فصل آخر عمر فوتبالی این بازیکن و با توجه به مصدومیت ها و آماده نبودن های او، بسیار فرصت برای دیگر بازیکنان پیش می آمد تا بازوبند پرافتخارترین تیم ایران را در بازو ببیند؛ بازیکنانی همچون هادی عقیلی، رحمان احمدی، حسین پاپی و در این اواخر حتی رسول نویدکیا از این شانس برخوردار بودند.
فصل گذشته و در پی انقلابی که یک سپاهانی به نام عبدالله ویسی در این تیم ایجاد کرد، دیگر بازیکن با تجربه و قدیمی زیادی در سپاهان نماند که سودای کاپیتانی داشته باشد و تنها چند بازیکن با این ظرفیت در سپاهان باقی ماندند.
درخشش احسان حاج صفی و بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی، این کلاس را به او داد تا بتواند جانشین شایسته ای برای کاپیتان محبوب طلایی پوشان باشد و او به طور رسمی کاپیتان این تیم معرفی شد.
حسین پاپی بازیکن قدیمی سپاهان که به جز این تیم در هیچ تیم دیگری توپ نزده است و شریک غم ها و شادی های این تیم بوده تجربه بیشتری برای بستن بازوبند کاپیتانی داشت، اما معمولاً فرصت کمتری به او برای خودنمایی در زمین می رسید و زمانی هم که به میدان می آمد، بازوبند کاپیتانی به او سپرده می شد.
رسول نویدکیا هم در غیاب این دو بازیکن کاپیتان سوم سپاهان بود که در فصل گذشته در چند بازی و در غیاب حاج صفی کاپیتانی  سپاهان را بر عهده داشت اما در این فصل با رفتن حاج صفی مشخص نیست کاپیتان اول طلایی پوشان چه کسی است.
از طرف دیگر حسین پاپی جایگاه ویژهای در تفکرات کرانچار ندارد که در تمامی بازی ها این وظیفه را به دوش بکشد و با توجه به نبود بازیکن با تجربه و قدیمی در سپاهان محتمل ترین گزینه برای بستن بازوبند پرافتخارترین تیم ایران کسی نیست جز برادر کاپیتان محبوب طلایی پوشان یعنی رسول نویدکیا.
همچنین شایعاتی مبنی بر بازگشت علی کریمی به سپاهان به گوش می رسد که در صورت تحقق این اتفاق و با توجه به درخشش این بازیکن در سال های اخیر می تواند جانشینی برای حاج صفی باشد؛ به جز کریمی، میلاد سرلک با سن کم خود اما ازجمله بازیکنان قدیمیی و باتجربه سپاهان است و او هم می تواند گزینه آخر کرانچار در این رابطه باشد.
حسن جفری بازیکن پیشین سپاهان که از تیم های پایه همین باشگاه رشد کرده بود، پس از دو فصل دوری مجدد به تیم خود بازگشته است و او نیز می تواند یکی از گزینه های کاپیتانی باشد.