صاحب‌جمعی: استقلال باید بیشتر شبیه خودش باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه فرهاد مجیدی تمرکز ندارد، گفت: استقلالی که مقابل نساجی به میدان رفت با تیمی که در نیم فصل نخست می‌دیدیم تفاوت‌های اساسی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال شب گذشته در هفته بیست و ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی مقابل نساجی با نتیجه تساوی یک - یک متوقف شد. 

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این بازی اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی از نظر فنی از استقلال ندیدیم و شاید عادلانه ترین نتیجه همین مساوی بود که به دست آمد. زور این استقلال به تیم نساجی نمی رسید و شاید اگر بازی یک ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد بازیکنان استقلال به تیم خوب محمود فکری گل نمی زدند. 

وی اضافه کرد: تیمی که این هفته‌ها به نام استقلال به زمین می‌رود هیچ شباهتی به آن استقلالی که در نیم فصل اول می‌دیدیم ندارد. خیلی عجیب است چون بازیکنان اصلا تغییر نکرده‌اند و تازه یک فوق ستاره مثل ارسلان مطهری هم نسبت به نیم فصل نخست به این مردان تیم اضافه شده، اما از نظر کیفیت فنی تیم دچار افتی فاحش شده است.

پیشکسوت آبی‌ها در خصوص بسته بودن دست مجیدی در هفته‌های اخیر گفت: نمی‌توانم این حرف را بپذیرم. این خصلت فوتبال در نیم فصل دومش است و همه تیم‌ها در این مقاطع از سال بازیکنان متعددی را از دست می‌دهند. نگاهی به لیست اغلب تیم ها نشان می‌دهد معمولا همه در این موقع از سال با محرومیت و مصدومیت‌هایی مواجه هستند. اما تیمی مثل استقلال آنقدر بازیکن توانمند دارد که بتوانند جای خالی بزرگان را پر کنند.

صاحب جمعی تصریح کرد: نمی‌دانم چرا مجیدی تمرکز لازم را ندارد اما آنچه مشخص است این است که او باید بر اوضاع تیمش بیشتر تسلط پیدا کند. این روزها به نظر می‌رسد در مجموعه استقلال به آنچیزی که کمتر توجه می‌شود، مسائل فنی است و خیلی‌ها به دنبال رتق و فتق امور خود هستند. غافل از این که اولویت در تیمی مثل استقلال حتما مسائل فنی است. 

وی اضافه کرد: این که مدیران مجموعه به دنبال درآمدزایی هستند اتفاق خوبی است. اما طوری نشود که به دلیل نتایج نامطلوب فرصت عملیاتی شدن این طرح های اقتصادی از سوی هواداران به آنها داده نشود. مدیران این مجموعه باید بدانند حتی اگر کل کارخانه‌های ایران را هم به نام استقلال کنند، اگر این تیم نتیجه مطلوب را در زمین نگیرد، هواداران راضی نیستند. در استقلال و پرسپولیس نتیجه در اولویت قرار دارد و نتیجه نگرفتن همه فرصتها را در بخشهای مختلف خواهد گرفت.

مدافع پیشین آبی پوشان خاطر نشان ساخت: شانسی که الان به تیم ما روی کرده بی تماشاگر بودن بازیهاست. به طور قطع اگر بازیها با تماشاگر برگزار می شد ما معضلی هم به اسم سکوها داشتیم و همین سکوها که امروز با پرچم های آبی فرش می‌شوند، مرکزی برای ایجاد التهاب، تنش و استرس در کادر فنی و کادر مدیریتی باشگاه می شدند. 

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
عقیلی: من و نویدکیا دستیار هم نمی شویم
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


پیمان صاحب جمعی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال