صادقیان: اسامی کمیته فنی را اعلام نمی‌کنیم/ دژاگه با ما قرارداد دارد

غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتور در مورد شرایط این تیم صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: آقای دنیزلی در مورد ساکت الهامی بررسی ها را انجام داد و او را خیلی هم پسندید.

غلامرضا صادقیان در مورد آخرین وضعیت این باشگاه صحبت های زیر را مطرح کرد:
*دنیزلی به باشگاه بابت جذب بازیکن لیست داده یا خیر؟
ما بازیکنانی که تا کنون جذب کردیم زیر نظر کمیته فنی بوده است اما دنیزلی در جریان این انتخاب ها هست. او به ما لیست خاصی نداده است. در مورد تک تک بازیکنانی که جذب شده اند بررسی ها انجام شد و از بین آنها اعلام کرد به دلیل مصدومیت دوسانتوس او را نمی خواهد. ما هم با او قراردادی امضا نکرده بودیم و به همین دلیل او را رد کردیم. 
*فرایند انتخاب دنیزلی هم طول کشید.
درست است. ما برای انتخاب سرمربی رزومه بیش از 60 مربی را بررسی کردیم و در این مدت حداقل با 17 مفر ملاقات داشتی و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که با دنیزلی توافق کنیم. 
*در مورد انتخاب ساکت الهامی هم صحبت می کنید. انتخاب او سروصدای زیادی در تبریز کرد و فضای مجازی به شکل عجیبی علیه این مربی موضع گرفتند. 
انتخاب ساکت الهامی هم بر اساس تصمیم کمیته فنی بود. من پیش از این در باشگاه گسترش فولاد کار کردم و درست است که مستقیم مدیرعامل باشگاه ورزشی نبودم اما اصول مدیریتی را می دانم. من به نظم و دیسیپلین خیلی اهمیت می دهم. باشگاه تراکتور همیشه به نظر هواداران احترام می گذارد اما خود من به عنوان مدیرعامل و آقای زنوزی به عنوان مالک در مسائل فنی دخالتی نمی کنیم. ما به خاطر همین کمیته فنی انتخاب کردیم که افراد فنی در مورد شرایط فنی تیم نظر بدهند و درنهایت این سرمربی تیم است که نفرات را تایید می کند. اتفاقا آقای دنیزلی در مورد ساکت الهامی بررسی ها را انجام داد و او را خیلی هم پسندید. من یک سوالی دارم مگر ما در ایران چند مربی و بازیکن و دستیار خوب داریم؟ سرمایه های اصلی باشگاه هواداران هستند و یک باشگاه بدون هوادارانش هیچ است اما هر کاری اصول خودش را دارد. من به عنوان مدیرعامل تنها جایی که نظر می دهم در مورد مسائل مالی و مباحث مربوط به حیطه خودم است. وقتی کمیته فنی داریم دیگر بحث دلالی هم جمع می شود  و همه چیز پشت درهای بسته باقی می ماند. 
*این کمیته فنی چرا معرفی نمی شوند؟
به دلیل یکسری افراد که می خواهند سواستفاده کنند و ارتباط های ناسالم برقرار کنند ما اسامی کمیته فنی را اعلام نمی کنیم. 
*باشگاه تراکتور با تغییر ساختار روبرو شده اما در بعضی بخش ها هنوز نفرات خود را معرفی نکرده اید. مثل مدیررسانه ای و روابط عمومی.
ما به زودی مدیر رسانه ای و مدیر روابط عمومی را انتخاب می کنیم. همان طور که می دانید از نظر ساختار حرفه ای هیچ باشگاهی نمی تواند این دو مقوله را نداشته باشد. فعلا با بعضی دوستان که با من کار می کنند امور رسانه ای را جلو برده ایم. ما ساختار ارتباطی خود با رسانه ها را هم تغییر داده ایم. حتی اسم تیم را به خاطر گویش راحت تر مردم تغییر دادیم. دنبال ایجاد دبیرستان فوتبال تراکتور هستیم. می خواهیم یک الگوی خوب در بخش خصوصی باشیم و از هزینه هایی که می کنیم درآمد داشته باشیم.
*با باشگاه ذوب آهن برای سه بازیکن سربازی که دارند تعامل می کنید؟
ما باید با هم صحبت کنیم که هنوز این اتفاق نیفتاده است. دنیای ورزش یعنی تعامل کردن. 
*لیست تراکتور از چه زمانی تکمیل می شود؟
فکر می کنم از اواسط هفته آینده و قبل از رفتن تیم به اردو لیست تکمیل شود.
*قضیه پیغام دژاگه به باشگاه چیست؟ او نمی خواهد امسال در این تیم باشد؟
اصلا چنین خبرهایی نیست. دژاگه با ما قرارداد دارد. برخی شایعه درست می کنند.آقای دنیزلی به ملی پوشان تا آخر هفته جاری استراحت داده است. همچنین به بازیکنان خارجی. ما می خواهیم همه بازیکنان خود به خصوص سه ملی پوش خود را داشته باشیم. 
*فدراسیون فوتبال برای لیگ جدید تاکید کرده باید زیرساخت ها فراهم شود. باشگاه تراکتور هم با توجه به اتفاقات حاشیه ای که فصل گذشته روی سکوها داشت یکی از باشگاه هایی است که مورد توجه است. در این زمینه چه اقداماتی کردید؟
اتفاقا ما آمادگی برگزاری مسابقات را داریم. به تازگی هیاتی از سازمان لیگ برای بازدید ورزشگاه یادگار امام به تبریز آمدند و شرایط اوکی بود. ما باشگاهی هستیم که زیرساخت ها را داریم. 
*مذاکره باشگاه تراکتور با کامیابی نیا صحت دارد؟
ما با هیچ بازیکنی از پرسپولیس که اسم آورده می شود مذاکره نکردیم.

بیشتر بخوانید:

نام باشگاه تراکتورسازی تغییر کرد

تگ ها


تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران غلامرضا صادقیان مدیر عامل تراکتورسازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال