صادقیان: با نظر کمیته فنی بازیکن جذب می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی روند جذب بازیکنان جدید توسط این تیم را تشریح کرد....

غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی آخرینوضعیت نقل و انتقالاتی این تیم را توضیح داد.
به گزارش مدال، غلامرضا صادقیان در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: فعلا برای انتخاب سرمربی وقت داریم و مشغول بررسی گزینه‌های مدنظرمان هستیم. مطمئنا پس از بررسی‌ها سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم.
وی افزود: می‌خواهیم انتخاب خوبی داشته باشیم و قطعا هم سرمربی بعدی  خارجی است. باید کسی روی نیمکت تراکتورسازی بنشیند که نامش درخور باشگاه  باشد.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره فهرست ورودی و خروجی این باشگاه، تصریح کرد: ما فهرست خاصی نداریم، ولی می‌خواهیم تیمی قدرتمند داشته باشیم. کمیته فنی باشگاه اسامی بازیکنان مدنظرش را به ما اعلام می‌کند و ما برای جذب این بازیکنان اقدام می‌کنیم.  نمی‌توانیم بگوییم اعضای کمیته فنی چه کسانی هستند، اما از افراد رزومه‌دار و کاربلد استفاده کرده‌ایم. با این شرایط مثل گذشته نیست که یک نفر بازیکن بخرد و همه چیز با هماهنگی کمیته است و ۴ بازیکنی هم که گرفتیم به همین شکل بود.
صادقیان در واکنش به شایعات جدایی حاج‌صفی، دژاگه و شجاعی ۳ کاپیتان تیم ملی از تیراختور خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم این ۳ بازیکن را حفظ کنیم.

اخبار مرتبط:
تمام اقدامات نقل و انتقالاتی تراکتورسازی/ در انتظار چند خرید بزرگ دیگر
 

تگ ها


تراکتورسازی نقل و انتقالات تراکتورسازی نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات نقل انتقالات غلامرضا صادقیان انتخاب سرمربی تراکتورسازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال