صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور شد

عباس الیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی اقتصادی تراکتور، طی حکمی غلامرضا صادقیان را به صورت رسمی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه معرفی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از باشگاه تراکتورسازی، عباس الیاسی از انتخاب غلامرضا صادقیان به‌عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی اقتصادی تراکتور، خبر داد و بیان کرد: با عنایت به شرایطی که طی سال گذشته تجربه کردیم، اعمال تغییرات بنیادی در ساختار ورزشی و اقتصادی باشگاه تراکتور را در دستور کار قرار دادیم که در این راستا، برای حضور پرقدرت در فصل آتی فوتبال کشور به دنبال یک مدیر بومی با سوابق ورزشی و اقتصادی بودیم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور با اشاره به سوابق ورزشی و اقتصادی غلامرضا صادقیان اظهار کرد: ایشان در هیأت مدیره باشگاه گسترش فولاد حضور داشته و در مجموعه‌های مختلف اقتصادی نیز مدیریت کرده‌اند و با توجه به معیارهایی که مالک باشگاه و هیأت مدیره مدنظر داشتند، آقای صادقیان به سمت مدیرعامل باشگاه انتخاب شد.

الیاسی با بیان اینکه "خوشبختانه شرایط باشگاه تراکتور نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده، " خاطرنشان کرد: زمانی در این باشگاه بازیکنان شاخص سرباز جذب می‌شد، ولی اکنون اغلب بازیکنان بزرگ آرزوی حضور در تراکتور را دارند و این موضوع نشان دهنده حرکت باشگاه در مسیر درست است.

وی عدم ثبات مدیریت را یکی از مشکلات تراکتور در فصل گذشته دانست و یادآور شد: سال گذشته به‌دلیل محدودیت‌هایی که از جهت نبود فرصت کافی برای برنامه‌ریزی و اقدامات مدنظر داشتیم نتوانستیم به نحو مطلوب عمل کنیم و متأسفانه از بابت عدم ثبات مدیریتی نیز ضربه خوردیم و بر همین اساس حساسیت ما جهت انتخاب مدیرعامل جدید بیشتر بود.

عباس الیاسی توجه به رویکرد ورزشی و اقتصادی را در هدف‌گذاری کلان باشگاه تراکتور مورد تاکید قرار داد و افزود: ما توجهی به مسائل سیاسی نداریم و صرفاً مجموعه‌ای فرهنگی، ورزشی و اقتصادی هستیم و بر همین اساس برنامه‌های خود را پیش می‌بریم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی اقتصادی تراکتور در پایان اظهاراتش عنوان کرد: امیدواریم با ساختار جدیدی که در باشگاه تراکتور ایجاد می‌شود، گام‌هایمان در راه موفقیت را محکم‌تر و سریع‌تر برداریم تا خواسته‌های هواداران پرشورمان به بهترین شکل ممکن محقق شود.

بیشتر بخوانید:

غلامرضا صادقیان نزدیک تر از هر شخصی به سمت مدیرعاملی تراکتورسازی

 

تگ ها


باشگاه تراکتورسازی مدیر عامل تراکتورسازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال