صادقی: اختلافات اخیر به تیم ملی و باشگاه‌ها ضربه می‌زند

ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد، اختلاف‌نظر بین برخی افراد و تأخیر در زمان آغاز لیگ به تیم ملی و باشگاه‌ها ضربه می‌زند....

ابراهیم صادقی گفت: اختلاف بین بعضی‌ها به تیم ملی و باشگاه‌ها ضربه می‌زند.

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی پس از برتری 2 بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل پرسپولیس و صعود شاگردانش به فینال جام شهدا اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم مدیریت باشگاه پیشنهاد کرد در جام شهدا شرکت کنیم. ما تیم‌مان خیلی خوب تمرینات را شروع کرد، چون تغییرات زیادی داشتیم و 17 بازیکن از جمع ما جدا شدند.

وی افزود: می‌دانیم پرسپولیس هم دیر کار خودش را شروع کرد و خیلی از بازیکنانش را هم در نیمه دوم به بازی آورد، اما برای تیم ما بازی با پرسپولیس خوب است. اگر هم قرار است شکست بخوریم، چه بهتر اینجا ببازیم و سه امتیاز را در لیگ از دست ندهیم. من به بچه‌ها هم گفتم تیم پرسپولیس خیلی خیلی قوی‌تر از این تیم است و در لیگ قطعاً کار سختی داریم. به خاطر این برد به بچه‌ها تبریک می‌گویم، برای تیم جوان ما حتی بازی با پرسپولیس در یک بازی تدارکاتی هم انگیزه زیادی دارد.

سرمربی تیم سایپا در مورد عملکرد خوب تیمش در خط دفاع گفت: وقتی مقابل پرسپولیس بازی می‌کنید باید در دفاع تمرکز داشته باشید، چون بازیکنان تأثیرگذار زیادی دارد و در یک لحظه می‌توانند نتیجه بازی را تغییر دهند.

صادقی درباره نامشخص بودن زمان آغاز مسابقات لیگ نیز تصریح کرد: متأسفانه این اتفاق خیلی بد است، مخصوصاً برای تیم ما که به موقع و هفت هفته قبل تمریناتش را آغاز کرد. خود سازمان لیگ هم این برنامه را به ما داده بود. فکر می‌کنم این اتفاق برای تیم ملی هم بد است، الان مربیان بزرگی که به لیگ ما آمده‌اند چه فکر می‌کنند؟ این‌طور نیست که در دو هفته بیایم و بگویم ورزشگاه‌ها را باید تجهیز کنیم. فکر می‌کنم اختلاف بین بعضی‌ها به تیم ملی و باشگاه‌ها ضربه می‌زند.

وی در واکنش به این پرسش که سازمان لیگ اعلام کرده است باید باشگاه‌ها ورزشگاه‌ها را تجهیز کنند، گفت: چه کسی ورزشگاه‌ها را باید درست کند؟ استادیوم‌ها که برای باشگاه‌ها نیست. فکر می‌کنم 90 درصد ورزشگاه‌های ما برای وزارت ورزش است.

سرمربی تیم سایپا در مورد ابوالفضل جلالی بازیکن تیم سایپا که گفته می‌شود قصد دارد به استقلال برود،‌ گفت: صحبتی در این مورد ندارم.

اخبار مرتبط:

پرسپولیس 0 - 2 سایپا/ یاران کالدرون حریف سایپا نشدند

تگ ها


ابراهیم صادقی پرسپولیس سایپا سایپا کنفرانس خبری فوتبال