صادقی: از عنوان قهرمانی دفاع می کنیم/ سلیمی: به تیمم امیدوارم

تیم هندبال مس کرمان آخرین دیدار خود در دور رفت را با پیروزی برابر تیم جوان کیمیا کاشت کردستان تمام کرد تا عنوان صدرنشینی گروه دوم را از آن خود کند....

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین روز از دور رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز جمعه ۲۳ آبان ماه با برگزاری سه دیدار در تالار شهید سلیمانی تهران پیگیری می‌شود. در اولین دیدار امروز دو تیم کیمیا کاشت کردستان و مس کرمان به مصاف هم رفتند.

نیمه اول این دیدار با نتیجه نزدیک ۱۰ بر ۹ به سود تیم مس تمام شد. در نهایت تیم هندبال صنعت مس کرمان موفق شد فاصله را با رقیب زیاد کرده و با نتیجه ۲۷ بر ۲۱ پیروز شود. مس با این برد با ۵ بازی و ۵ پیروزی و ۱۰ امتیاز صدرنشین گروه دوم لیگ برتر هندبال در دور رفت شد.

حمید صادقی سرمربی تیم هندبال مس کرمان پس از کسب پنجمین برد تیمش در لیگ برتر هندبال، گفت: بازی خوبی بود. ما امروز نخواستیم از تمام نیروی خود استفاده کنیم. در مجموع بچه‌ها خوب بازی کردند البته اون قدر مورد پسند نبود اما نمی‌خواستیم فشار زیادی به تیم وارد کنیم چون در بازی قبل کمی اذیت شدند و خواستیم امروز کمی استراحت و ریکاوری کنند.

وی ادامه داد: به تیم کردستان تبریک می‌گویم. آنها تاکتیک و تکنیک خوبی در بازی داشتند و خوب بازی کردند و سرعت خوبی به بازی می‌دادند. اولین حضورشان را در لیگ تجربه می‌کنند و مطمئناً در سال‌های آینده بهتر خواهند شد.

سرمربی مس کرمان خاطرنشان کرد: برنامه ما این است که بتوانیم همین نتایج را در لیگ تداوم دهیم. همیشه گفته‌ام تیمی موفق خواهد بود که از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کند. باید به عنوان خودمان یعنی مدافع قهرمانی بیاندیشیم و انشاالله جام این فصل را هم به دست خواهیم آورد.

ناصر سلیمی تیم هندبال سرمربی کیمیا کاشت پس از شکست شاگردان جوانش برابر مس کرمان، گفت: بازی بسیار خوبی بود و همانطور که قبلاً گفتم تیم ما هنوز به تجربه کافی برای حضور در بازی‌های سنگین نرسیده است. تیم مس از بازیکنان خوب و کادر خوبی برخوردار است.

وی افزود: نتیجه کاملاً عادلانه بود و امیدوارم هر چه به سمت جلو حرکت می‌کنیم با تلاش بچه‌ها و حمایت‌های مدیرعامل این تیم نتایج بهتری بگیرد. من به تیم خودم امیدوار هستم.

وی در ادامه در خصوص افت بازیکنان اش در نیمه دوم و آن هم در شرایطی که از تیم رقیب جلو افتاده بودند هم گفت: اختلاف بین بازیکن باتجربه و بی‌تجربه همین است. در واقع در دقیقه ۲۰ نیمه دوم به بعد بازیکنان بازی را از دست می‌دهند. ما در آن زمان خوب کار کرده بودیم. تاکتیکی را در نظر داشتیم و فکر می‌کردیم می‌توانیم از آن استفاده کنیم. اما بچه‌ها نتوانستند این تاکتیک را اجرا کنند و چند بار توپ را از دست دادیم که منجر به این نتیجه شد.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال مس کرمان