صادقی: استقلال می‌تواند با سه گل پرسپولیس را شکست دهد

امیرحسین صادقی بازیکن پیشین استقلال مدعی شد یاران مجیدی می‌توانند دربی را به سه گل به سود خود به پایان برسانند....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، امیرحسین صادقی در ارتباط با رویارویی پرسپولیس و استقلال در دربی پایتخت گفت: هر دو تیم برای این بازی شرایط خوبی دارند، استقلال بعد از وضعیتی که بعد از رفتن استراماچونی پیدا کرد در چند بازی گذشته نتایج خوبی گرفته و پرسپولیس هم در صدر جدول قرار دارد. هر دو تیم به دور از استرس دنبال برد هستند و این یک بازی شش امتیازی برای استقلال و پرسپولیس محسوب می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی چیست؟» عنوان کرد: استقلال می‌تواند با سه گل پرسپولیس را شکست دهد چرا که قوی‌ترین خط حمله لیگ برتر را دارد. استقلال در بازی‌های گذشته نشان داده که دربی یا بازی‌های دیگر فرقی برایش ندارد و می‌تواند در هر بازی قدرت خودش را به رخ حریفان بکشد. بازیکنان پرسپولیس هم غیر از سید جلال حسینی تجربه زیادی ندارند و استقلال می‌تواند از اشتباهات فردی بازیکنان پرسپولیس استفاده کند. اتفاقا در چنین بازی‌هایی راحت می‌توان گل زد.

صادقی با انتقاد از مدیریت باشگاه استقلال اظهار داشت: شاکله باشگاه استقلال کاملا غلط است و افرادی مثل سلطانی‌فر، فتحی، خلیل‌زاده، موسوی، سلطانی و ... با هم هستند تا به قول خودشان در استقلال مدیریت کنند. یک نفر استاندارد بوده، یک نفر باشگاه‌دار بوده، یک نفر لابی قوی دارد و در مجموع باید گفت که هیچ چیز سر جایش نیست. شما دیدید که علی فتح‌الله‌زاده با آن عقبه و افتخار زیادی که داشته استعفا کرد تا برخی ناکاربلد در استقلال فعالیت کنند.

مدافع پیشین استقلال خاطرنشان کرد: دوست ندارم در آستانه دربی حرف‌هایی بزنم که حاشیه درست شود ولی خیلی‌ها نمی دانند در استقلال چه می‌گذرد.

بیشتر بخوانید:
ستاره دربی رفت از لیست پرسپولیس خط خورد
حضور منصوریان در اردوی استقلال 

تگ ها


استقلال دربی پرسپولیس فوتبال ایران امیرحسین صادقی پرسپولیس استقلال پرسپولیس-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال