صادقی: امیدوارم دیگر از داوری‌ها ضربه نخوریم

ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از دیدار برابر گل‌گهر سیرجان در هفته هفدهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردانش صحبت کرد....

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سایپا مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: این مسابقه، بازی مهمی برای ماست و تمام تلاش‌مان این تیم است که سه امتیاز را بگیریم. در مدت تعطیلات اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان باتجربه‌تر شده‌اند و فوتبال خوبی ارائه می‌کنند و به همین دلیل هم به نتایج تیم در نیم‌فصل دوم امیدوار هستیم.
وی با اشاره به جدایی چند بازیکن از سایپا در ابتدای فصل گفت: بازیکنان خوبی از سایپا جدا شدند که الان ستاره تیم‌های خود هستند. حالا باید به بازیکنان جوان بها بدهیم. مطمئناً طی یکی دو سال آینده دوباره بازیکنان خوبی به فوتبال ایران از تیم سایپا معرفی خواهند شد که این کار فقط احتیاج به زمان دارد. ما تیم باکیفیتی هستیم که البته نتایج تیم باکیفیتی که دارد، همخوانی ندارد.
سرمربی تیم فوتبال سایپا همچنین خاطر نشان کرد: برای نیم‌فصل دوم سعی کردیم سه چهار بازیکن باتجربه به تیم اضافه کنیم که این اتفاق رخ داد. ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و امیدواریم که نتایج سایپا در نیم‌فصل دوم بهتر شود.
صادقی درباره عدم درخشش آرمان رمضانی در نیم‌فصل اول گفت: آرمان خوب بازی کرد و تلاش خوبی هم داشت. در مجموع تیم‌مان عملکرد خوبی داشت، اما در نتیجه‌گیری این‌گونه نبود. البته از داوری هم ضربه خوردیم و اشتباهات داوری بیشتر به ضرر ما بود. امیدوارم این اشتباهات تأثیرگذار در نیم‌فصل دوم نباشد و هر تیمی که لیاقتش را دارد، به پیروزی برسد.

بیشتر بخوانید:

جلالی: با یک تیم غیرقابل پیش‌بینی بازی داریم

فدراسیون فوتبال خبر داد؛ دی‌بیاسی سرمربی تیم‌ملی نمی‌شود

تگ ها


سایپا گل گهر سیرجان ابراهیم صادقی مجید جلالی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران سایپا گل گهر گل گهر-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال