صادقی: این برد تقدیم به حبیب کاشانی

سرمربی سایپا بعد از هفته‌ها به آرامش رسید و سه امتیاز ارزشمندی را از خود و تیمش کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار دو تیم سایپا ماشین سازی در پایان نود دقیقه با گل دقیقه ۸۷ آرمین سهرابیان با نتیجه ۱ بر ۰ به سود شاگردان ابراهیم صادقی به پایان رسید تا این تیم جهش قابل ملاحظه ای را در جدول رده بندی داشته باشد.


صادقی در نشست خبری بعد از این برد شیرین گفت: بازی نزدیکی بود. ماشین سازی با توجه به شرایط در جدول به دنبال کنترل و تک امتیاز بود. هدف ما سه امتیاز بود و خدا هم به ما کمک کرد. ما می دانستیم باید روی ضربات ایستگاهی به نتیجه برسیم و خوشبختانه به نتیجه رسیدیم.


وی ادامه داد: گلر ما موقعیت های خوبی را گرفت اما در نیمه دوم با تعویض هایی که داشتیم به نتیجه رسیدیم.


صادقی با اشاره به حمایت صورت گرفته گفت: جا دارد از اقای کاشانی نیز تشکر کنم. ایشان از زمانی که آمدند حمایت خوبی داشتند. این برد را به ایشان تقدیم می کنم و امیدوارم بتوانم در ادامه نیز این اعتماد را پاسخ بدهم.


سرمربی سایپا با اشاره به داوری نیز گفت: بازی نزدیکی بود و عملکرد داوری خوب بود و اعتراض هم اگر بود از هر دو تیم بود و مشکلی وجود نداشت.


صادقی درباره شرایط تیمش گفت: ما دیدارهای سختی خواهیم داشت اما باید به دنبال این باشیم تا تمرکز خودمان را در بازی ها بعد حفظ کنیم تا بتوانیم به روند خوبمان ادامه دهیم.

بیشتر بخوانید:
نفت آبادان 1 شهرخودرو 1؛ فرار طلایی‌پوشان از شکست خانگی
سایپا 1 ماشین‌سازی 0؛ خروج موقت تیم نارنجی از وضعیت قرمز
ذوب‌آهن 1 نفت مسجدسلیمان 1؛ توقف یاران لوکا در خانه 

تگ ها


فوتبال ایران نشست خبری ابراهیم صادقی حبیب کاشانی ابراهیم صادقی سایپا ماشین سازی سایپا-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال