صادقی: بازی رالی‌های زیبایی داشت/ به اشتباهات بازیکنان باختیم

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان پس از شکست تیمش مقابل سایپای تهران گفت: به اشتباهات بازیکنان و عدم دریافت‌های خوب نتیجه را واگذار کردیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در نخستین مسابقه مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان تیم ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب تیم سایپای تهران شد.

فریبا صادقی سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن پس از شکست تیمش مقابل سایپای تهران گفت: با توجه به اینکه سه بر صفر نتیجه را واگذار کردیم اما بازی رالی‌های زیبایی داشت و هر دو تیم تلاش خود را کردند. به اشتباهات بازیکنان و عدم دریافت‌های خوب مغلوب شدیم.

صادقی تاکید کرد: سایپا عملکرد خوبی داشت. اولین بار بود که امروز در والیبال بانوان از ویدیوچک استفاده می‌شد. خوشبختانه بسیار تأثیرگذار بود از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم. امیدوارم این روند پیشرفت والیبال بانوان مؤثر باشد.

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن درباره هدف تیم گفت: تلاش تیم کسب سکوی برتر است اما متأسفانه از ابتدای مسابقات برخی از بازیکنان با کرونا درگیر شدند به همین دلیل نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. به هر حال در سفرها بازیکنان دچار آلودگی به ویروس می‌شوند به همین دلیل برخی از آنها در تمرینات حضور ندارند و اکثراً بدون تمرین در مسابقات شرکت می‌کنند. به هر حال شرایط کشور همین است و ما مجبوریم با آن کنار بیاییم.

تگ ها


والیبال بانوان لیگ برتر والیبال بانوان فریبا صادقی والیبال