صادقی: به آینده امیدواریم/ باید از تعطیلات استفاده کنیم

ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از شکست برابر پیکان در هفته دهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل پیکان اظهار داشت: باید بگویم که ما بهتر از پیکان بازی کردیم و دو موقعیت داشتیم که استفاده نکردیم اما روی غافلگیری و کرنر گل خوردیم. در نیمه دوم هم موقعیت‌هایی داشتیم اما استفاده نکردیم.
وی ادامه داد: ما گل خوردیم اما نتوانستیم جبران کنیم. به آینده امیدواریم اما باید نقاط ضعفمان را ترمیم کنیم. در دقیقه 50 داور باید یک پنالتی برای ما می‌گرفت و در شکست ما داوری تاثیر‌گذار بود.
صادقی تصریح کرد: فلسفه تیم ما این است که از بازیکنان جوان استفاده کنیم، اما 17 بازیکن از ما جدا شدند. ما وظیفه داریم که نقاط ضعف بازیکنان را ترمیم کنیم و قرار نیست کسی جدا شود.
سرمربی تیم سایپا در خصوص تعطیلات لیگ هم خاطر نشان کرد: این تعطیلات در اختیار ما نیست و بازی‌های ملی است، اما باید از این فرصت‌ها استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:

فرکی: بازی امروز سخت و دشوار بود/ می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

تگ ها


سایپا پیکان حسین فرکی ابراهیم صادقی لیگ برتر فوتبال ایران نشست خبری پیکان تهران سایپا پیکان تهران-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال