صادقی:تا آخرین هفته برای قهرمانی می‌جنگیم

اکبر صادقی، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تأکید کرد، سرخپوشان مشهدی تا آخرین هفته مسابقات لیگ برتر برای قهرمانی خواهند جنگید....

اکبر صادقی، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تأکید کرد، سرخپوشان مشهدی تا آخرین هفته مسابقات لیگ برتر برای قهرمانی خواهند جنگید.

به گزارش مدال،اکبر صادقی درباره آخرین وضعیت پدیده و قرار گرفتن این تیم در رده سوم جدول گفت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و از ابتدای لیگ در جمع بالانشین‌ها و مدعیان قهرمانی قرار گرفته‌ایم. ما کادر فنی خوبی داریم و آقای گل‌محمدی هم در این فصل تیم یکدستی را تشکیل داده است. با وجود اینکه در نیم‌فصل اول مشکلاتی داشتیم، اما نتایج خوبی گرفتیم و این روند خوب را ادامه دادیم. در نیم فصل دوم اما کار سخت‌تر شده است و باید کمترین اشتباه را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پدیده می‌تواند با مدعیانی مثل پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی و استقلال رقابت کند، خاطر نشان کرد: ما از شروع لیگ نتایج خوبی گرفتیم، وقتی بعد از 19 هفته اینجای جدول هستیم، پس تا پایان مسابقات هم می‌توانیم مدعی باقی بمانیم. ما تا آخرین هفته برای قهرمان شدن می‌جنگیم و به هیچ عنوان ناامید نمی‌شویم. تیم‌هایی که نام بردید تفاوت‌های زیادی با پدیده دارند، ولی ما از لحاظ فنی تیم شایسته‌ای هستیم و این را در لیگ امسال ثابت کردیم. امیدوارم در پایان لیگ کار بزرگی انجام دهیم و باعث خوشحالی هواداران پدیده شویم.

هافبک تیم فوتبال پدیده با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر پیکان اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما در مشهد یا بازی‌های بیرون از خانه فقط به برد فکر می‌کنیم و در این بازی هم هدفی جز برد نخواهیم داشت. خوشبختانه الان شرایط روحی بازیکنان خوب است و تغییرات مدیریتی هم وضعیت تیم را بهتر کرد. امیدوارم که در بازی با پیکان هم با برد زمین را ترک کنیم.