صادقی : سخت است 17 سال در یک باشگاه بمانی

به گزارش مدال به نقل از ابراهیم صادقی در گفت وگو با ایسنا، درباره خداحافظی اش از فوتبال اظهار کرد: وقتی در این فصل کمتر به من بازی رسید، احساس کردم که باید فضا را برای بازیکنان جوان باز کنم ......

به گزارش مدال به نقل از ابراهیم صادقی در گفت وگو با ایسنا، درباره خداحافظی اش از فوتبال اظهار کرد: وقتی در این فصل کمتر به من بازی رسید، احساس کردم که باید فضا را برای بازیکنان جوان باز کنم. این بهتر از این بود که بخواهم هر چند بازی اندازه ۱۵ دقیقه به میدان بروم. کاری که من انجام دادم برای آینده باشگاهم بهتر بود. به همین خاطر تصمیم گرفتم از فوتبال خداحافظی کنم تا در آینده طور دیگری در خدمت فوتبال باشم. من به نظر مربیان و کسانی که در این تیم حضور داشتند احترام می گذارم. آن ها هم معذوریت دارند و نمی توانند بیشتر از ۱۱ بازیکن را به میدان بفرستند. از این فصل این تصمیم را گرفته بودم اما قصد داشتم در ۴-۵ هفته آخر تصمیمم را رسانه ای کنم که البته به خاطر شرایط تیم مان در جدول این کار را انجام ندادیم. خوشبختانه فصل را هم خوب به اتمام رساندیم و در لیگ ماندیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا از نظر بدنی شرایطش تحلیل رفته بود یا اینکه می توانست بازی کند گفت: در این باره باید مربیان اظهار نظر کنند اما با توجه به GPS که در بازی ها استفاده می کردیم میزان دوندگی من کاملا مشخص بود. البته وقتی در سن و سال کمتر بازی می کنیم، بهتر است که کنار برویم و فرصت را در اختیار جوانان قرار دهیم.

کاپیتان وفادار باشگاه سایپا درباره حضور ۱۷ ساله اش در این باشگاه گفت: خیلی سخت است که ۱۷ سال فقط در یک باشگاه بمانی. قطعا در طول این ۱۷ سال اختلاف نظر و اختلاف سلیقه هایی به وجود آمد و روزهای تلخ و شیرین زیادی را سپری کردم. باید بگویم روزی که با سایپا قهرمان شدیم بهترین و شیرین ترین خاطره برای ما بود. از نظر من باشگاه لیاقت حضور چندین بار در لیگ قهرمانان آسیا دارد. متاسفانه این حسرتی است در دل من مانده و در این سال ها فقط دو بار به مقام سومی لیگ رسیده ایم و سهمیه نگرفته ایم.

او در ادامه اضافه کرد: در فوتبال ما بازیکنان معمولا به خاطر مبلغی بیشتر باشگاه شان را عوض می کنند. این پیشنهادات در طی این سال ها برای من هم می آمد. من حداقل می توانستم دو فصل برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس بازی کنم  و شهرت بیشتری برای خودم به دست بیاورم اما دوست داشتم در سایپا بمانم و به این باشگاه وفادار باشم. خوشحالم که الان به عنوان یک بازیکن وفادار شناخته می شوم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پشیمان نیست که به یکی از این دو باشگاه پرطرفدار تهرانی نرفته است گفت: نه پشیمان نیستم زیرا الان به عنوان یک بازیکن وفادار در فوتبال شناخته می شوم. شاید اگر در یکی از این دو باشگاه بازی می کردم با توجه به عملکردم مربیان تیم ملی هم مجبور می شدند من را بیشتر به تیم ملی دعوت کنند اما وقتی در یک باشگاه کم هوادار بازی می کنی شاید عملکردتان به خوبی دیده نشود.

صادقی در پاسخ به این سوال که سالم زندگی کردن چه قدر در ثبات حضورش در فوتبال نقش داشته است، گفت: من خیلی زود ازدواج کردم و پس از اینکه اولین قراردادم امضا شد مقدمات ازدواجم را فراهم کردم. خوشبختانه توانستم زندگی خوب و حرفه ای داشته باشم. من یک بازیکن سخت کوش و باانگیزه بودم و طی سال ها همیشه سعی کردم از نظر حرفه ای شرایط خودم را حفظ کنم. من با همه این تفاسیر ۱۵ بازی ملی دارم و یک بار هم با سایپا قهرمان لیگ ایران شدم. فکر می کنم روزهای تلخ و شیرین زیادی را سپری کردم اما آخرش خوب ختم شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده به عنوان مربی در باشگاه سایپا کار خواهد کرد گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال