صادقی: شناختی روی نفت نداشتیم/نوروزنژاد:امیدوارم در لیگ بمانیم

سرمربیان دو تیم هندبال ذوب آهن اصفهان و نفت و گاز گچساران پس از برد نماینده اصفهان از عملکرد شاگردان خود و ادامه روند بازیها گفتند....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه سومین روز از رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف تیم نفت و گاز گچساران رفت و موفق شد با کسب پیروزی در این دیدار صدرنشین گروه اول شود.

کیوان صادقی سرمربی تیم هندبال ذوب‌آهن اصفهان پس از کسب دومین برد شاگردانش در دور رفت لیگ برتر، گفت: شناختی ما روی تیم نفت و گاز گچساران نداشتیم و چند نفر از بازیکنان این تیم را قبلاً دیده بودیم. مخصوصاً نیمه اول بچه‌ها در دفاع خیلی ضعف نشان دادند و آنها با فشار وارد زمین ما می‌شدند و بچه‌های ما به راحتی آنها را رها می‌کردند.

وی ادامه داد: تیم‌هایی که آمادگی جسمانی داشته باشند در این دوره از مسابقات بهتر از بقیه تیم‌ها هستند. ممکن است یک نیمه بازی پا به پا باشد اما بازی هندبال ۶۰ دقیقه پر قدرت است است و باید برای نیمه دوم انرژی داشت. ما خوشبختانه در نیمه دوم اختلاف را زیاد کردیم و به نتیجه رسیدیم. به تیم نفت و گاز و داوران هم تبریک می‌گویم.

اصغر نوروز نژاد سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص بازی شاگردانش و ثبت این شکست گفت: مشکل تیم ما این است که تنها دو هفته کنار هم تمرین داشتیم. با مصوبه نفت کلیه تیم‌های قهرمانی و لیگ برای نفت و گاز گچساران را حذف کرد و ما دو هفته فقط فرصت داشتیم تا تیم را جمع کنیم. حتی چند نفر از بازیکنان بومی ما به تیم‌های دیگر پیوستند و واقعاً می‌بینید که اکثر تیم ما را نوجوانان و جوانان تشکیل دادند.

وی تصریح کرد: ما بودجه‌ای نداشتیم که بتوانیم تیم را تقویت کنیم. تیم ما فرصت کافی برای تمرین نداشت و در نیمه دوم از نظر بدنی تحلیل رفت و کم آورد.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص شانس این تیم برای ادامه لیگ برتر هم خاطرنشان کرد: امیدواریم با این نوجوانان و جوانان نتیجه مطلوبی بگیریم و تیم نفت و گاز را در لیگ برتر نگه داریم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال ذوب اهن اصفهان