صادقی: فلسفه باشگاه ما جوان گرایی است

ابراهیم صادقی در نشست خبری به دفاع از فلسفه و رویه تیمش پرداخت....

به گزارش ورزش سه، ابراهیم صادقی در نشست خبری درباره بازی با ماشین سازی گفت: من به فلسفه کاری ام وفادارم و حتما این رویه را تا آخر لیگ ادامه می‌دهم و مطمئنم که میتوانیم نتایج خوبی بگیریم. تیم ما نسبت به پارسال فوتبال بهتری بازی می‌کند و در کنار این باید نتایج بهتری هم بگیریم. تیم ماشین سازی در بازی آخرش بسیار منظم نشان داد و حتی می‌توانست از آن امتیاز بگیرد. می‌دانم فردا بازی سختی خواهد بود و باید بتوانیم از بازی خانگی حداکثر امتیاز را بگیریم.

وی افزود: در بازی آخر تیمشان خیلی منظم و با برنامه بازی کرد و در ضد حملات موقعیت های خوبی برابر تراکتور ایجاد کرد. از نظر من فاصله تیم ها زیاد نیست و اگر ما شل جلوی آن ها بازی کنیم روز سختی را خواهیم داشت.

او درباره استفاده از بازیکنان جوان عنوان کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد و هیچ کس نمی‌تواند کتمان کند که سایپا ۱۵ بازیکن را از تیم پایه به بزرگسالان آورده. این که چه کسی بازی کند تصمیم مربی و اسرار تیم است اما ما به روند سازندگی ادامه می‌دهیم. ایراد فصل گذشته به ما این بود که شیب جوان گرایی ما زیاد بود اما امسال متناسب است.

صادقی درباره شکست مقابل فولاد گفت: یک گل استثنایی خوردیم و در نیمه دوم هم یک موقعیت خوب داشتیم و از نظر شانس گل موقعیت ما بهتر بود. در ۱۰ دقیقه آخر ریسکی بازی کردیم و متاسفانه در ۵ دقیقه آخر دو گل خوردیم. ما دوست داشتیم در اهواز امتیاز در بگیریم اما حالا تمام شده و ما به آینده امیدواریم.

سرمربی سایپا درباره غایبانش گفت: محروم و مصدوم نداریم و کار سختی برای انتخاب ۱۱ نفر و ۲۰ نفر بازی داریم.

تگ ها


ابراهیم صادقی سایپا