صادقی: ماشین سازی پدیده لیگ بیستم خواهد بود

محمد باقر صادقی دروازه بان جدید تیم ماشین سازی وعده داد که این تیم شگفتی ساز لیگ بیستم خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدباقر صادقی دروازه بان سابق تیم ذوب آهن با عقد قراردادی به ماشین سازی پیوست. او در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این انتقال گفت: از نیم فصل مشکلاتی را با مدیریت باشگاه ذوب آهن داشتیم و به دلایل غیر فوتبالی کنار گذاشته شدم. یک مقدار تسویه حساب های شخصی بین مدیران عامل بود که من را این وسط فدا کردند و باعث شدند تا یک نیم فصل بازی نکنم. سرمربی ماشین سازی آقای بیاتلو به من زنگ زدند و درخواست کردند که به ماشین سازی بیایم. من آمدم قرارداد بستم و تمرین کردم.

وی افزود: ماشین سازی تیمی است که به قول معروف در این چند روز دیده ام که شرایط تاکتیکی و نظم تیم فوق العاده است. شرایط خیلی خوبی بر تیم حاکم است و فکر می‌کنم سال آینده بازیکنان جدید زیادی از این تیم در لیگ مطرح شوند چون خیلی با استعداد هستند. شما فرق یک بازیکن اسمی در ایران را با بازیکنان جوان زیاد نیستند. من از ۱۳ سالگی در لیگ برتر بودم و خیلی تیم ها را دیدم اما به این تیم خیلی خوش بین هستم و تیم کاملا یکدست است.

دروازه بان سابق ذوب آهن با اشاره به وضعیت تیم ماشین سازی اظهار داشت: مسئله محسوس در این تیم، تلاش است. از تدارکات تا مدیران باشگاه تلاش می‌کنند تا تیم را به جایگاه خوبی برسانند. من فکر کنم ماشین سازی تیم شگفتی ها باشد و تیم دست و پا بسته ای نخواهد بود. نمی‌گویم سهمیه و... اما فکر نکنم ماشین سازی تیم ضعیفی باشد.

محمدباقر صادقی درباره شرایط قراردادش هم توضیح داد: بحث مالی را که کنار بگذاریم، هرکسی با حضور در تیمی یک هدفی دارد. من پیشنهاد چهار برابری در لیگ پایین‌تر به من می‌دادند اما من دو دو تا چهار تا کردم و مشورت داشتم و فهمیدم که این تیم به درد شرایط من می‌خورد. من به چشم سرمایه گذاری و کامبک نگاه کردم و فکر میکنم انتخاب درستی داشتم.

او در پاسخ به این سوال که ایا امیدوار است مثل حامد لک از ماشین سازی به تیمی بزرگ برود؟ گفت: صددرصد اگر تلاش کنیم هر اتفاقی که بخواهیم برایمان رخ می‌دهد. اگر تلاشمان مستمر باشد و نظم خوبی داشته باشیم، به آنچه می‌خواهیم می‌رسیم. ماشین سازی تیم بی حاشیه ای است و من هم سن زیادی ندارم و امیدوارم که در این تیم بدرخشم.

بیشتر بخوانید:

همسایگی دروازه‌بان اخراجی ذوب آهن با منصوریان در تبریز!

دروازبان ذوب آهن به ماشین سازی پیوست

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ ماشین سازی تبریز ذوب آهن اصفهان محمدباقر صادقی فوتبال ایران ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال