صادقی: مدافع عنوان قهرمانی هستیم/ عرشی: ترس بازیکنانم ریخت

دومین روز از مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در حالی با برد مس آغاز شد که سرمربی این تیم مدعی تصاحب دوباره عنوان قهرمانی است و مربی تیم جوان هوا نیروز هم از بازی خود شاگردانش گفت....

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین روز از سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان که به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود دو تیم مس کرمان و هوانیروز در گروه دوم به مصاف هم رفتند. در پایان این دیدار تیم مس کرمان مدافع عنوان قهرمانی فصل قبل توانست با نتیجه ۳۱ بر ۲۴ پیروز میدان شود.

حمید صادقی سرمربی تیم صنعت مس کرمان در خصوص دیدار امروز شاگردان خود گفت: بازی خوبی بود اوایل بازی بچه‌ها آنطور که انتظار می‌رفت عمل نکردند اما در نیمه اول بازی را جمع کردیم و اختلاف را بالا بردیم. در نیمه دوم هم از سایر بازیکنان استقاده کردیم تا در سایر دیدارها روند خوبی داشته باشیم و همه بازیکنان را ارزیابی کرده باشیم.

وی ادامه داد: ما مدعی کسب قهرمانی هستیم و باید از عنوان قهرمانی دوره قبل دفاع کنیم. امسال لیگ پویاتر است و تیم‌های خوبی شرکت کردند و تیم‌ها بهتر از سال قبل هستند. تیم‌ها با تمام توان ظاهر شدند و امیدوارم مانند سال قبل بهترین نتیجه را بگیریم.

سروش عرشی سرمربی تیم هوانیروز هم پس از پایان بازی نخست شاگردانش در لیگ برتر سال ۹۹ گفت: بازیکنان تیم من خیلی جوان بودند و افتخار می‌کنم که با این تیم کار می‌کنم فقط می‌ترسیدم که از جو مسابقات و جو فدراسیون بترسند ولی خدا را شکر همه آن بازی را که می‌خواستم را انجام داده و تاکتیک‌های لازم را اجرا کردند.

وی بیان داشت: مس کرمان سال قبل قهرمان شده بود و این مسئله در روند کار تیم ما تأثیر داشت. از بازیکنان ما تنها دو نفر در این سالن و در لیگ بازی کرده بودند. من آنها را تشویق می‌کردم که فقط خوب بازی کنند و گفتم که باخت برای ماست ولی دوست دارم فقط خوب بازی کنید.

عرشی خاطرنشان کرد: بازیکنان هم خوب بازی کردند و ترس شأن هم ریخت و قول می‌دهم از بازی‌های بعدی شرایط تیم بهتر هم بشود. بازی خوبی بود و دست داوران هم درد کند. باید از فدراسیون هم تشکر کنم که شرایط انجام بازی‌ها را در این شرایط فراهم کرد.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال هوانیروز