صادقی: مراحل بعد لیگ سخت تر است/عباسی:اشتباهات فردی داشتیم

سرمربیان دو تیم ذوب آهن اصفهان و ستارگان دشتستان از عملکرد بازیکنان خود در لیگ برتر هندبال و ادامه شرایط سخت لیگ و مراقبت بازیکنان از ابتلا برابر کرونا گفتند....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه اولین روز از دور دوم مرحله رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان و در آخرین مسابقه دو تیم ذوب آهن اصفهان و ستارگان دشتستان برابر هم قرار گرفتند.

در سومین بازی امروز تیم مدعی ذوب آهن اصفهان نیمه اول را ۱۶ بر ۹ برابر تیم ستارگان دشتستان پیروز شد. ستارگان دشتستان که سه بازی اول خود در دور اول مرحله رفت را به دلیل تعدد تعداد بازیکنان و کادر کرونایی خود از دست دادند، در پایان این بازی با نتیجه ۳۷ بر ۲۵ مغلوب تیم ذوب آهن اصفهان شدند.

عباسی سرمربی تیم هندبال ستارگان دشتستان بعد از اولین بازی شاگردانش در لیگ برتر هندبال گفت: مسابقه مسابقه نزدیکی نبود چرا که تیم ما به خاطر شرایط کرونایی که در ابتدای لیگ داشت از فضای تمرینی فاصله داشت. تیم ذوب آهن توانست در ابتدای این بازی، بازی را بدست بگیرد. شاید خستگی یا عدم آمادگی بازیکنان باعث شد تا تیم ذوب آهن اصفهان پیروز این مسابقه شود.

وی ادامه داد: اشتباهات فردی زیادی داشتیم و تلاش می‌کنیم اشتباهات فردی را کمتر کنیم و در بازی‌های بعدی نمایش بهتری داشته باشیم.

کیوان صادقی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان که تیمش با این پیروزی به صدر جدول گروه اول رسیده است گفت: بعد سه چهار هفته که برخی از بازیکنان ما با کرونا درگیر بودند و دلهره داشتیم که خدا را شکر رفع شد. دور اول سختی ندارد مراحل بعد لیگ سخت‌تر است. تیم ستارگان بازیکنان جوانی دارد ولی جا دارد که تیم‌های حاضر در لیگ بازی‌های جون دارتری از خود داشته باشند.

وی در مورد برنامه تیمش در ادامه رقابت‌های لیگ برتر هندبال هم گفت: ما در دور قبل سوم شدیم اما می‌توانستیم دومی را هم بدست بیاوریم چرا که تیم ما خوب بود. در این مرحله باشگاه دیر تصمیم گیری کرد و شروع کردیم و به همین واسطه بازیکنان پیشنهادهای خوبی داشتند.

صادقی خاطرنشان کرد: ما امیدواریم حداقل جز چهار پنج تیم اول باشیم. هر چه جلوتر می‌رویم تیم‌ها بهتر می‌شوند. بعضی مواقع این بیماری کرونا دست به دست بدهد و تیمی را از اوج بندازند و با این شرایط کار سخت است و بازیکنان باید مراقب خود باشند و بتوانند بازی‌های خوبی را پیش برود.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال ذوب اهن اصفهان کیوان صادقی