صادقی: من و دوستانم حاضریم خرج استقلال را بدهیم

مدافع سابق استقلال یک بار دیگر اعلام کرد حاضر است هزینه های این باشگاه را پرداخت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیرحسین صادقی شب گذشته در گفت و گوی  با آرش برهانی در لایو اینستاگرام صحبت های جالبی را به زبان آورد. او در مورد مدیرعاملی استقلال گفت: من فکر می کنم مدیرعامل استقلال یکی باید باشد مثل امیرقلعه نویی، کسی که شرایط مدیریت کردن را داشته باشد. 

او ادامه داد: استقلال به مدیرعاملی نیاز دارد که شرایط مدیریت کردن را داشته باشد. یک زمان آقای واعظ آشتیانی واقعا این شرایط را داشت اما مدیران فعلی نه. البته من از آقای سعادتمند شناختی ندارم و باید در موردشان تحقیق کنم. 


مدافع سابق استقلال در ادامه صحبت هایش یک بار دیگر اعلام کرد که حاضر است هزینه های این باشگاه را پرداخت کند: من بازهم می گویم آقای سعادتمند اگر از سایه وزارت ورزش و جوانان خارج شوی من و دوستانم حاضریم خرج استقلال را بدهیم، اصلا باشگاه را ۱۰ سال به ما اجاره بدهند تا ببینند چه اتفاق رخ می دهد. فقط از وزارت ورزش می خواهم دست از سر باشگاه ما بردارند. 

در پایان آرش برهانی از صادقی پرسید  چه برنامه ای برای درآمدزایی دارد که مدافع سابق استقلال به این شکل به آن پاسخ داد: روش های مختلفی وجود دارد، مثل ساخت تلویزیون استقلال و ...من حاضرم برنامه هایم را به دست وزیر ورزش و جوانان برسانم تا ببینند آیا این مسائل را می توانم عملی کنم یا نه.

بیشتر بخوانید:

چرا فرهاد مجیدی به ایران برنگشته است؟

شفر: با پایان کرونا با مدیرعامل استقلال جلسه می گذاریم

 

 

تگ ها


استقلال تهران امیر حسین صادقی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال