صادقی و ویسی: دو تیم تمرین می‌کنند

دو سرمربی لیگ برتری افشا کردند که دو تیم تمرینات خود را شروع کرده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهایی که با دستور ستاد مبارزه با کرونا تیم های لیگ برتری نمی توانند تمرین گروهی انجام بدهند، شایعاتی درباره تمرینات مخفیانه برخی تیم ها مطرح شده است. با وجود تکذیب های اعضای تیم ها اما ابراهیم صادقی سرمربی سایپا و عبدالله ویسی سرمربی پیکان اعلام کردند که دو تیم لیگ برتری به صورت روزانه تمرینات خود را برگزار می کنند.


سرمربی سایپا در این خصوص گفت: «من مطمئن هستم دو تیم لیگ برتری به صورت روزانه و کاملا مرسوم تمرینات خود را برگزار می کنند. این مساله واقعا بی انصافی است و در حق بقیه تیم ها ظلم می شود. ما ۲۵ اسفند تمرین کردیم و بعد تعطیل شدو دیگر تمرینی انجام ندادیم. »


ویسی نیز در این باره عنوان کرد: «من می دانم برخی تیم ها تمرین می کنند. اسمی نمی برم اما این اتفاق رخ می دهد. من خودم هم در قالب گروه های ۴ نفره تمرینات را شروع کردم اما بعد از دو جلسه تمرین مدیران باشگاه نامه زدند که دیگر تمرین نکنیم.»


ابراهیم صادقی و عبدالله ویسی البته در بحش دیگری از حرف هایشان خود با اشاره به مسائل مالی تیم ها صحبت های جالبی بیان کردند. سرمربی سایپا در این خصوص اعلام کرد: «رقم قراردادها ما بالا نیست و خداراشکر باشگاه تا الان پرداختی مناسبی داشته است. از سال های قبل نیز بدهی خاصی وجود ندارد.»


ویسی نیز درباره مشکلات مالی تیمش تاکید کرد: «باشگاه ها باید پول بازیکنان را پرداخت کنند. الان می گویند قراردادها را کم کنند. بازیکنی که از پارسال طلبکار است و مالیاتش را هم داده، چرا باید پولش را کاهش بدهد. فوتبالیست اگر پولش را بگیرد، جانش را می دهد و امیدوارم باشگاه ها این مساله را درک کنند.»

بیشتر بخوانید:
داوری که شانس قهرمانی را از استقلال گرفت! 
خورشیدی: قلعه‌نویی من را ببخشد، اشتباه کردم
سراج: با تیم دوم جدول تنها ۴ امتیاز فاصله داریم

تگ ها


عبدالله ویسی فوتبال ایران کرونا تمرین ابراهیم صادقی پیکان تهران سایپا فوتبال