صادقی: یک بازی خوب هندبال دیدیم/بکماز: دست شاگردانم را می بوسم

مهمترین دیدار گروه دوم لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در مرحله رفت با انجام یک بازی زیباو برتری تیم مس کرمان دنبال شد تابازیکنان دوتیم از سوی سرمربیان شان مورد تمجید و قدردانی قرار بگیرند....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دومین روز از دور دوم مرحله رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه با برگزاری دیدار بین دو تیم مطرح و مدعی زغال سنگ طبس و مس کرمان پیگیری شد. نیمه اول این مسابقه با برتری نزدیک مس کرمان با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ دنبال شد. نیمه دوم این دیدار هم با بازی پایاپای هر دو تیم دنبال شد و در نهایت مصاف دو تیم مدعی برای کسب صدرنشینی گروه دوم با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ به سود تیم صنعت مس کرمان پایان یافت.

حمید صادقی سرمربی مس کرمان درباره این بازی سخت و نزدیک گفت: بازی خیلی سنگینی بود. هر دو تیم کار کردند و هر دو تیم اشتباهاتی هم داشتند، ولی همین طور که قبلاً هم گفتم ما از موقعیت‌های بهتری استفاده کردیم و پیروز شدیم.

وی افزود: واقعاً فکر می‌کنم امروز شاهد یک هندبال خوب از سوی هر دو تیم بودیم. زغال سنگ تیمی خوب و با شرایط مالی و سرمایه گذاری مناسب است. تبریک می‌گویم به تیم زغال سنگ که توانستند بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

علی بکماز سرمربی زغال سنگ طبس در خصوص انجام این بازی دیدنی که در سطح بالایی در لیگ برتر برگزار شد، گفت: بازی بسیار بسیار نفس گیر و پایاپای بود. قبل از بازی هم گفتیم که انتظار می‌رفت که چنین بازی نزدیکی داشته باشیم. این امتیاز بر می‌گردد در طول لیگ به هر حال بازی‌ها رفت و برگشت است و فرصت داریم که جبران کنیم.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم امروز تیم خوبی بودیم با وجود اینکه چند بازیکن ما در مسابقه مصدوم شدند. ما مجبور شدیم در این بازی مجبور به تغییر تاکتیک شدیم، اما در نهایت باید بگویم که مقابل تیم پرمهره مس کرمان بازی بسیار نزدیکی را انجام دادیم.

بکماز خاطرنشان کرد: بازی بسیار جذابی بود و من دست شاگردانم را می‌بوسم، چون مردانه در میدان جنگیدند. ما چیزی را از دست ندادیم و این شکست شروع یک اتفاق بزرگ‌تر است.

سرمربی تیم زغال سنگ طبس در مورد اینکه همچنان تیمش مدعی است افزود: نمی‌خواهم ادعا کنم که روی سکو می‌رویم، اما قول می‌دهم امسال یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر باشیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال باشگاه مس کرمان