صادق محرمی؛ همان بازیکنی که انتظار داشتیم

لژیونر راست پای فوتبال ایران بعد از کی‌روش و ویلموتس توانست در جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ نیز حاضر شود و نشان داد از جاه‌طلبی خود کوتاه نخواهد آمد....

به گزارش “ورزش سه”، با اعلام لیست تیم ملی و غیبت وریا غفوری و رامین رضاییان، چالش اصلی برای حضور در پست مدافع راست بین صادق محرمی، سیامک نعمتی و مجتبی نجاریان شکل گرفت. نعمتی بعد از درخشش در پست غیرتخصصی و در ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان شانس حضور در تیم ملی را به دست آورده بود و نجاریان جوان نیز با درخشش در فولاد و اعتمادی که از جواد نکونام کسب کرده بود، اینبار به دنبال موفقیت در تیم ملی بود.

محرمی باتجربه‌تر در این پست اما جای هیچ حرف و حدیثی برای دراگان اسکوچیچ باقی نگذاشت تا سرمربی کروات تیم ملی به مدافع جوان حاضر در دیناموزاگرب برای جواب با ازبکستان اعتماد کند.

محرمی که نسبت به گذشته کاملا پخته تر نشان می‌دهد و در زمان سنجی حضور در حمله و دفاع نشان داده که تجربه مناسبی طی حضور در لیگ کرواسی کسب کرده، برابر ازبکستان همان نمایشی را به اجرا در آورد که انتظارش می‌رفت و این مسلما کار را برای دیگر مدعیان حضور در این پست سخت‌تر خواهد کرد.

محرمی که ماشاریپوف و خودیرکولف را در سمت چپ ازبکستان و روبروی خود می‌داد با نمایشی بی نقص و تمرکز بالا مانع از موفقیت حریف از این جناح شد و جز پنج بازیکنی لقب گرفت که فرصت حضوری کاملی در این بازی را از سوی دراگان اسکوچیچ به دست آورد.

مدافع شماره ۲ تیم ملی البته به خوبی به این موضوع آگاه است که رقبایی سرسخت برای حضور در این پست پیش رو خواهد داشت و برای باقی مانده در فلسفه ذهنی سرمربی تیم ملی نیازمند حضوری بیشتر در ترکیب تیم باشگاهی و تداوم نمایش بی نقص در تیم ملی باید باشد.

تگ ها


صادق محرمی دینامو زاگرب کرواسی