صادق گودرزی: اگر یزدانی با جردن باروز کشتی می‌گرفت، دست و پای او را به هم می‌بافت!

به گزارش مدال، صادق گودرزی ملی پوش سابق کشتی آزاد ایران و و نایب قهرمان المپیک 2012 لندن که پیش از این در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان حضور داشت، درباره مسابقات جهانی 2018 بوداپست و ناکامی تیم ایران در سال گذشته گفت: من فکر می کنم که شرایط ما نسبت به سال گذشته بهتر شده است ......

به گزارش مدال، صادق گودرزی ملی پوش سابق کشتی آزاد ایران و و نایب قهرمان المپیک 2012 لندن که پیش از این در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان حضور داشت، درباره مسابقات جهانی 2018 بوداپست و ناکامی تیم ایران در سال گذشته گفت: من فکر می کنم که شرایط ما نسبت به سال گذشته بهتر شده است. هم از لحاظ آمادگی جسمانی و هم از لحاظ آمادگی روحی و روانی. حضور آقای خادم در کنار تیم قوت قلب است.

وی درمورد نبرد احتمالی مصطفی حسین خانی با جردن باروز در 74 کیلوگرم اظهار کرد: امیدوارم که مصطفی در صورت کشتی با او بتواند شکستش دهد اما این را هم بگویم اگر الان هم جردن را شکست دهیم، خیلی نباید ذوق کنیم. او 31سالش است و چند تا بچه دارد و الان بهترین زمان برای بردن اوست.

گودرزی درباره اینکه جردن باروز قبل از بازی های آسیایی، حسن یزدانی را به کشتی دعوت کرده بود گفت: اگر با حسن کشتی می گرفت که حسن او را می کشت و دست و پایش را به هم می بافت!

تگ ها


کشتی قهرمانی جهان کشتی