صالحی‌امیری: جودو دوباره به اوج باز می‌گردد

رییس کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند. ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سید رضا صالحی‌امیری در دیدار با مسئولان فدراسیون جودو صحبت‌هایی را به شرح زیر انجام داد:

*آینده جودو از نظر من روشن است و آینده از آن کسانی است که مقابل رفتار فدراسیون جهانی مقاومت کردند.

*جودو دوباره به اوج باز می‌گردد و در همه استان‌ها نسل جوان به عرصه آسیا، جهان و المپیک بازخواهند گشت. در واقع با نگاه امیدوار کننده معتقدم روز‌های اوج جودو در پیش است.

*مجموعه مدیریت جودو و آرش میراسماعیلی با انگیزه و جدی توانست این خانواده بزرگ را با وجود چالش‌ها حفظ و رویداد‌ها را برگزار کنند و این انسجام قابل تقدیر است.

*ما از همه ظرفیت‌ها برای حقانیت جودو استفاده کردیم و بیش از ۲۰ ملاقات با اعضای هیئت اجرایی IOC و مسئولین آن و فدراسیون‌های جهانی داشتیم. همچنین چهار مکاتبه با توماس باخ داشتیم و ثابت کردیم رفتار ویزر سیاسی و انتقام‌جویانه است. در دیدار من و سلطانی‌فر با توماس باخ و مدیران ارشد کمیته بین‌المللی المپیک نیز این موضوع مطرح شد. در صورت رسیدگی عادلانه نتیجه CAS به نفع ما خواهد بود.

*بیش از ۱۰۰ ساعت برای دفاع از حقانیت جودو وقت داشتیم و هنوز هم دنبال آن هستیم. هفته قبل من و وزیر و علی‌نژاد با میراسماعیلی جلسه داشتیم. امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند، زیرا ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:

نهال جودو را برای آینده کاشته‌ایم/ به خاطر کشورم سیلی خوردم

رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون جودو بازدید می کند

 

تگ ها


جودو سیدرضا صالحی امیری وزارت ورزش و جوانان جودو