صالحی:بعید نیست پارس جم قهرمان لیگ برتر شود

مهاجم تیم فوتبال پارس جم گفت: در لیگ پانزدهم چه کسی فکر می کرد استقلال خوزستان قهرمان شود؟ خدا را چه دیدید شاید تیم پارس جم هم قهرمان لیگ برتر شود ......

مهاجم تیم فوتبال پارس جم گفت: در لیگ پانزدهم چه کسی فکر می کرد استقلال خوزستان قهرمان شود؟ خدا را چه دیدید شاید تیم پارس جم هم قهرمان لیگ برتر شود.
به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود ، ابراهیم صالحی در خصوص آخرین شرایط تیم پارس جنوبی جم اظهار داشت: بعد از نتایجی که در دو هفته ابتدایی گرفتیم حالمان کلا خوب است و با امید و روحیه خیلی خوبی کارمان را دنبال می کنیم
وی افزود: البته کتمان نمی کنم، ما خودمان هم فکرش را نمی کردیم که شروعی چنین طوفانی در لیگ برتر داشته باشیم. این را می دانستیم که شرایط تیم خوب است و در لیگ برتر زنگ تفریح نخواهیم بود، اما فکر نمی کردیم به تبریز برویم و ۴ گل بزنیم و بعد به ۳ گل به پیکان بزنیم و با ۷ گل زده و ۶ امتیاز در صدر جدول قرار بگیریم.
مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی در خصوص دیدار پیش روی این تیم با سپاهان تصریح کرد: ما به نتیجه هفته گذشته سپاهان فکر نمی کنیم. آن نتیجه یک حادثه فوتبالی بود. سپاهان مثل یک شیر زخمی است و این دیدار برای ما ساده نیست. امیدوارم بتوانیم از این میدان هم با دست پر خارج شویم.
صالحی در خصوص بالا رفتن توقع از این تیم خاطرنشان ساخت: نتایج دو هفته ابتدایی ما در لیگ برتر باعث شد تا انتظارات و توقع از تیم ما بالا برود و ما باید بتوانیم این شرایط را در تیم مدیریت کنیم. وگرنه این موضوع می تواند در هفته های آینده عاملی بازدارنده برای تیم خوب پارس جنوبی جم شود.
وی در خصوص احتمال قهرمانی این تیم گفت: الان تازه هفته دوم است و اصلا نباید در این خصوص صحبت کرد. اما تیم پارس جنوبی دو فصل پیش وارد مسابقات لیگ دسته دوم شد. هیچ کس فکرش را نمی کرد اما در این مسابقات قهرمان شد و به لیگ دسته اول رسید. بعد از آن هم در همان اولین سالی که در لیگ یک بود قهرمان شد و به لیگ برتر رسید و الان هم که در صدر جدول لیگ برتر هستیم. خدا را چه دیدید شاید در پایان فصل قهرمان هم شدیم تا رکورد ما در فوتبال افسانه ای شود. مگر همین تیم استقلال خوزستان دو فصل پیش چطوری قهرمان شد؟ کسی فکرش را می کرد که این تیم قهرمان شود؟
بازیکن بوشهری تیم پارس جم بیان داشت: من از همین استان هستم و خودم را بازیکن بومی این تیم می دانم. اما به جز من دیگر بازیکنان غیر بومی و با تجربه مثل فروزان و نقی زاده هم که به این تیم آمدند از انتخاب شان رضایت دارند و اذعان دارند که انتخاب خوبی داشته اند.
صالحی در خصوص تماشاگران و هواداران این تیم اظهار داشت: مردم جم حسابی فوتبالی هستند. آنها در این شهر کوچک تفریح دیگری ندارند و فوتبال را هم خوب بلد هستند. از تیم شان هم به بهترین شکل ممکن و در بالاترین سطح فرهنگی حمایت می کنند و می توانند یکی از عوامل موفقیت ما در این فصل باشند.
مهاجم پارس جم در خاتمه افزود: می خواهم از مدیریت منطقه عسلویه و همچنین آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی نهایت تشکر را داشته باشم. اگر امروز این تیم موفقیتی را لمس می کند حاصل ماه ها زحمات شبانه روزی و بی شائبه این آقایان بوده است. همچنین از آقای تارتار هم تشکر می کنم که فضای خوبی را در تیم ایجاد کرده و باعث شده بازیکنان با همدلی در کنار هم باشند و با همه وجود برای موفقیت تیم تلاش کنند.

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال