صالحی: محرومیت شجاع مربوط به بازی استقلال است

در حالی که کمیته انضباطی و سازمان لیگ به ماجرای محرومیت شجاع خلیل زاده واکنشی نشان ندادند رئیس کمیته استیناف دلایل این محرومیت را شرح داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همانطور که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده محرومیت شجاع خلیل زاده به دلیل محرومیت تعلیقی این بازیکن است که بعد از اتفاقات بازی با تراکتور اجرایی شده است. علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با تایید این موضوع گفت:" این محرومیت تعلیقی مربوط به بازی استقلال است که شجاع خلیل زاده و عارف غلامی در آن بازی هر کدام دو جلسه محروم شدند."


او افزود:" این پرونده در استیناف تایید شد و بعد از تایید دو جلسه محرومیت، این دو بازیکن وقتی یک جلسه محرومیتشان را سپری کردند تفاضای تعلیق کردند که با آن موافقت شد."
رئیس کمیته استیناف در ادامه گفت:" مدت زمان تعلیق مجازات شش ماه تا دو سال است که تعلیق محرومیت این دو بازیکن تا پایان فصل بود . در مورد تعلیق باید بگویم که وقتی یک محرومیت جدید به وجود بیاید ناخودآگاه تعلیق نیز قابلیت اجرا پیدا می کند. شجاع خلیل زاده در بازی برابر تراکتور مرتکب تخلف و از سوی کمیته انضباطی محکوم شد. بعد از این محکومیت ناخودآگاه حکم تعلیقی او نیز فعال شده و به اجرا در آمد."


صالحی همچنین گفت:" این جلسه محرومیت شجاع همان محرومیت تعلیقی مربوط به بازی استقلال است."

بیشتر بخوانید:

ابهام در محرومیت شجاع خلیل‌زاده

واکنش معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به محرومیت خلیل‌زاده

 

 

تگ ها


علیرضاصالحی فدراسیون فوتبال پرسپولیس تهران فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال