صالحی: مقابل استقلال شانس با ما یار نبود

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: استقلال موقعیت گل داشت اما ما ۷-۸ موقعیت گل داشتیم و دو توپ هم به تیرک دروازه زدیم....

به گزارش ورزش سه از  فارس، ابراهیم صالحی بعد از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استقلال موقعیت گل داشت اما ما ۷-۸ موقعیت گل داشتیم و دو توپ هم به تیرک دروازه زدیم. به نظرم شانس با ما یار نبود و ان شالله در جایی دیگر خدا به ما شانس بدهد.

وی در مورد اینکه مربی پیکان از داوری مسابقه خیلی ناراحت بود، گفت: من فیلم بازی را ندیدم و نمی‌‌توانم نظر بدهم. شاید آنها فیلم را دیده‌اند و چیزی دیده‌اند. فکر کنم  علیرضا رضایی  دروازه‌بان استقلال بیرون از محوطه جریمه توپ به دستش خورد اما شاید داور ندیده‌ نمی دانم والله. کارشناسان باید نظر بدهند.

بازیکن پیکان در مورد اینکه تعویق بازی چقدر در نتیجه امشب بازی تاثیر داشت، عنوان کرد: خدا را شکر بدن‌هایمان آماده بود. یک بازی دوستانه با پرسپولیس انجام دادیم اما می‌گویم شانس امروز با ما یار نبود. 

وی در مورد جدایی چند بازیکن از تیم پیکان و اینکه این شرایط برای شما سخت نمی‌شود، اظهار داشت: آن به سرمربی و باشگاه مربوط است، ما بازیکنان جوان و خوبی داریم. در کل مجموعه پیکان بازیکنان خوبی دارد آکادمی قوی دارد و ان شالله  از جوانان بالا می آیند و کمک‌مان می‌کنند.

تگ ها


ابراهیم صالحی پیکان تهران