صبا نور از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند

سنندج- فرنگی کاران کردستانی با قبول شکست از این بازار بزرگ ایران از صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر باز ماندند....

به گزارش خبرگزاری مهر، امشب و در جریان دور برگشت رقابت‌های مرحله گروهی لیگ برتر کشتی فرنگی تیم صبا نور کردستان بازی را به تیم بازار بزرگ ایران واگذار کرد و از صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها بازماند.

فرنگی کاران کردستان که قبل از این بازی موفق به کسب یک پیروزی شده بودند امیدوار به برد در برابر تیم پرستاره بازار بزرگ ایران بودند و کشتی‌های در اوزان سبک را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

صبا نور کردستان در میانه راه این رقابت با نتیجه ۴ بر ۲ از حریف تهرانی جلو افتاد که ناگهان با اشتباهات داوری ورق به سوی حریف تهرانی برگشت و در نهایت این مسابقه در تعداد بردها ۵ بر ۵ مساوی شد و نماینده کردستان با شمارش امتیازها بازنده اعلام شد.

گفتنی است، بلافاصله پس از این رقابت اعتراض رسمی و کتبی کادرفنی صبانور کردستان به داوری کشتی جنجالی وزن ۹۷ کیلوگرم این رقابت به سازمان لیگ ارسال شد و طبق گفته نصیرزاده رئیس سازمان لیگ؛ مقرر شد فردا جلسه‌ای با حضور رئیس کمیسیون داوری، سرپرست مسابقات، رئیس سازمان لیگ و نماینده فدراسیون کشتی برگزار شود و فیلم کل مسابقه بررسی و رأی مربوط به مسابقه وزن ۹۷ کیلو گرم را اعلام کنند.

تگ ها


ورزش کشتی فرنگی اداره کل ورزش و جوانان کردستان