صبح‌های عسکری شرایط لیگ تکواندو را تغییر داد/ مدعی صعود هستیم

سرمربی تیم تکواندو مس کرمان گفت: نسبت به سالهای قبل تیم شاداب‌تری داریم و در حد یک مدعی وارد مسابقات لیگ خواهیم شد....

مجید عبدالرشیدی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: شیوع ویروس کرونا باعث شد در فصل جدید شاهد برخی تغییرات در برگزاری مسابقات لیگ برتر باشیم و همین موضوع کار همه تیم‌ها را سخت کرده است. به عبارتی در هر بازی فقط یک فرصت داریم و بدون حق اشتباه باید به دنبال سه امتیاز باشیم.

وی افزود: تیم ما نسبت به سال قبل شرایط بهتری دارد، با حمایت‌های خوب باشگاه مس، نفرات مورد نظر خود را جذب کردیم و دست ما باز است تا هر ترکیبی را انتخاب کنیم. فکر می‌کنم بتوانیم بهتر از سالهای قبل نتیجه بگیریم. هر چند معتقدم در انتخاب نفرات برای هر دیدار با هر کدام از تیم‌های رقیب باید دقت نظر بیشتری داشته باشیم.

سرمربی مس کرمان ادامه داد: برخلاف آنکه تصور می‌شد لیگ دشواری پیش رو نداریم، ولی صحبت‌های عسکری، سرمربی تیم ملی که لیگ را ملاک انتخاب ملی پوشان قرار داد، باعث شد تا شرایط تغییر کرده و بهترین‌های ایران در این رقابتها به میدان بروند، تقریباً هیچ تکواندوکاری بیرون نیست و نمایش توانایی مدعیان در برابر سرمربی تیم ملی با هدف ورود به اردو سطح فنی لیگ را بالا برده است.

عبدالرشیدی در خصوص تیم‌های رقیب هم گفت: فعلاً که به فکر صعود از گروه خود هستیم و باید بدون توجه به نام رقیب فقط برای پیروزی به میدان برویم. اما در کل گروه ما با حضور تیم‌های مدعی به نوعی گروه مرگ است. از میان رقبا فقط استقلال ناشناخته است، شهرداری که مدافع عنوان قهرمانی است و فتح صدر البرز هم تیم خوبی بسته است.

وی در پایان گفت: مس کرمان در اندازه‌های یک مدعی وارد مسابقات خواهد شد و امیدوارم بتوانیم با بهترین نتیجه راهی مرحله نهایی شد و پس از قطعی کردن صعود به دنبال برنامه ریزی برای رسیدن به سکو در مرحله نهایی باشیم.

لیگ برتر تکواندو در گروه اول جمعه ۱۹ دی ماه با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز آغاز می‌شود.

تگ ها


تکواندو لیگ برتر تکواندو باشگاه مس کرمان