صبر رئال تمام شد؛ بیل به درد ذخیره هم نمی‌خورد/ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز را در اولین بسته خبری فوتبال اروپا می‌خوانید:
- با اعلام باشگاه ناپولی این باشگاه قصد دارد قرارداد اوسپینا را پس از پایان فصل تمدید کند و احتمال بازگشت اوسپینا به آرسنال تقریبا صفردرصد است.
- سرژ گنبری: تا حالا با بازیکنان خوب زیادی بازی کرده ام ولی اگر بخواهم یکی را به طور ویژه نام ببرم مسوت اوزیل را نام می‌برم. کیفیتی که از او در تمرینات و بازی ها دیدم ام فوق العاده است.
- واكنش سولشاير به قرعه مرحله بعد جام حذفى:" يك ديدار خارج از خانه ديگر پس از آرسنال و چلسى؛ ولى خب همينى است كه هست. ولوز تيم سختى براى مقابله با آن است."
- اینتر راکیتیچ را می‌خواهد، ماروتا (مدیر ورزشی اینتر) با اطرافیان بازیکن تماس گرفته و آماده هستند تا 2023 کروات را به خدمت بگیرند و دستمزدی سالیانه 6 میلیون یورویی به او بپردازند.
 

صبر رئال تمام شد؛ بیل به درد ذخیره هم نمی‌خورد/ بسته خبری فوتبال خارجی

- تله‌مادرید: صبر رئال به پایان رسیده و قیمت فروش بیل را برای باشگاه‌هایی که به خریدش علاقمند هستند اعلام کرد؛ ۱۲۰ الی ۱۵۰ میلیون یورو!
- ال برنابئو: بیل قرار بود جانشین بهترین بازیکن جهان در رئال بشود ولی تا الان نشان داده به درد ذخیره هم نمی‌خورد!
- لورنته (mundo): "والورده در فضای مجازی مخالفان زیادی دارد ولی این موضوع فقط فشار را روی او بیشتر می‌کند."
- نبرد بارسا و رئال برای جذب یوویچ؟ فردی بوبیچ (مدیر ورزشی اينتراخت): "واقعیتش باشگاهی تا به حال درباره اش با ما صحبت نکرده و اخبار منتشر شده کمی ما را متعجب کرده."
- ال برنابئو: وندا دیشب در برنامه تلویزیونی در ایتالیا تاکید کرد که ایکاردی در حال حاضر قصد ترک اینتر را ندارد.
- امره جان: رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی و بایرن خواهان جذب من بودند، اما من یووه را انتخاب کردم چون می‌دانستم این تیم قهرمانان است.
- دیلی استار: لیورپول نمی‌خواهد تا محمد صلاح را در تابستان با پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس، معاوضه کند.
 

صبر رئال تمام شد؛ بیل به درد ذخیره هم نمی‌خورد/ بسته خبری فوتبال خارجی

- پدر نیمار: دروغ است ما هیچ صحبتی با بارسلونا نداشتیم، فقط دو نفر در مورد اسم نیمار صحبت می‌کنند. پسر من در پاریس بسیار خوشحال است.
- آاس: بارسلونا در لیون تنها نیست. بسیاری از هواداران بارسلونا ورزشگاه لیون را پر خواهند کرد.
- لوسین فاوره سرمربی فعلی دورتموند تبدیل به اولین سرمربی غیر آلمانی تاریخ بوندسلیگا شد که به رکورد ۲۵۰ بازی در این لیگ می‌رسد.
- جیمز پیرس: فیرمینو دچار یک نوع ویروس شده و دنیل استوریج آماده است تا در صورت عدم تایید کادر پزشکی در صبح فردا نسبت به آمادگی فیرمینو در بازی مقابل بایرن مونیخ به میدان برود!
- مارکا: والنسیا تصمیم گرفته است بند خرید قطعی چریشف به مبلغ 7 میلیون یورو را در صورت عدم مصدومیت یا افت عملکرد این بازیکن عملی کند.
- دون‌بالون: میلان در تابستان و در صورت صعود به لیگ قهرمانان اروپا، برای خرید گرت بیل اقدام خواهد کرد. قیمت وینگر ۲۸ ساله رئال مادرید حدودا ۱۰۰ میلیون یورو تخمین زده می‌‌شود.
کالچومرکاتو: میلان و لوکاس بیگلیا برای ادامه و یا قطع همکاری با هم دو گزینه پیش رو خواهند داشت.