صبر هازارد تمام شد؛ ناراحتی شدید از آنچلوتی

ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، از تصمیم کارلو آنچلوتی برای نیمکت نشین کردن او در دیدار برابر اتلتیک بیلبائو ناراحت است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و با یک گل برابر این تیم شکست خورد تا از رسیدن به نیمه نهایی بازبماند.

هازارد در این دیدار روی نیمکت قرار داشت و تا پایان بازی نیز فرصتی برای ورود به زمین پیدا نکرد. این در حالی بود که رئال در غیاب کریم بنزما و خستگی و تعویض وینیسیوس به شدت به گل نیاز داشت.

قسمت عجیب‌تر ماجرا اینجا بود که هازارد ۱۵ دقیقه را در کنار زمین به گرم کردن پرداخت و پیش‌بینی می‌شد که در نهایت وارد زمین شود اما به او دستور داده شد که بار دیگر روی نیمکت برگردد و این موضوع خنده گرت بیل را به همراه داشت که از دید دوربین‌های تلویزیونی دور نماند.

حالا روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که هازارد نمی‌تواند درک کند چرا آنچلوتی حاضر نیست فرصتی برای حضور در میدان به او بدهد و به شدت از این موضوع ناراحت شده است.

این مربی کهنه‌کار ایتالیایی از مدت‌ها قبل تاکید داشته که عملکرد خوب وینیسیوس جونیور در زمین باعث شده که او فرصتی برای استفاده از هازارد نداشته باشد.

اما این ستاره بلژیکی معتقد است که اگر او در دیداری در کوپا دل ری که جامی با اهمیت کمتر برای رئال است فرصت بازی پیدا نمی‌کند پس احتمال این که در لالیگا و لیگ قهرمانان بتواند به ترکیب این تیم راه پیدا کند بسیار کم است و همین موضوع باعث ناراحتی او شده است.

تگ ها


ادن هازارد کارلو آنچلوتی رئال مادرید