صبر و طاقت هواداران تمام شده/ مربی خارجی به درد استقلال نمی‌خورد

محمد علی یحیوی پیشکسوت استقلال معتقد است استراماچونی در شرایط فعلی استقلال نمی‌تواند برای این تیم مثمر ثمر باشد...

محمد علی یحیوی در گفت و گوی اختصاصی با مدال ضمن تبریک عید سعید فطر،  در خصوص شرایط حال حاضر استقلال گفت: زمان در حال از دست رفتن است. آیا مدیران استقلال می توانند امسال با این زمان کم باقیمانده، شرایطی برای استقلال مهیا کنند که هواداران این تیم که پس از سال ها دور بودن از جام، صبر و حوصله شان تمام  و طاقتشان طاق شده را راضی نگهدارند؟!

یحیوی در خصوص انتخاب سرمربی مناسب برای نشستن بر روی نیمکت آبی ها تاکید کرد: سکان هدایت این تیم در این شرایط باید به یک مربی ایرانی سپرده شود که در کنارش یک تمرین دهنده، یک بدنساز و یک آنالیزور حرفه‌ای باشد. فقط در این صورت است که استقلال می تواند سر و شکل واقعی به خود بگیرد.
وی در خصوص احتمال حضور استراماچونی در استقلال اذعان کرد: مطمئن باشید آمدن استراماچونی پول دور ریختن است. این مربی نمی تواند در کوتاه مدت برای استقلال جواب بدهد و برای موفقیت به زمان نیاز دارد که در شرایط موجود از صبر و حوصله هواداران خارج است.
پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: همچنان در حال از دست دادن زمان هستیم. می خواهند تیم را ببندند و سپس برایش سرمربی بگذارند! شناخت امثال استراماچونی از این بازیکنان چقدر است؟! مگر می شود مربی بدون هیچگونه شناختی از خصوصیات بازیکنان آن ها را کوچ کند و به زمین بفرستد؟!
یحیوی در پایان گفت: البته این ها نظرات شخصی من است و امیدوارم استقلال بتواند امسال پس از سال ها قهرمانی را به هوادارانش هدیه بدهد.

اخبار مرتبط:

تعجب فرهاد مجیدی از فهرست بازیکنان استقلال برای فصل آینده

تگ ها


استقلال لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب سرمربی استقلال باشگاه استقلال امیر حسین فتحی مدیر عامل استقلال علی خطیر آندره آ استراماچونی فرهاد مجیدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال