صبر پزشکان بارسلونا در مورد دمبله تمام شد

پزشکان بارسلونا به شدت از عثمان دمبله عصبانی هستند و معقتدند او مقصر اصلی تمام مصدومیت هایش است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا ۱۰ روز پیش خبر از مصدومیت عثمان دمبله داد. ستاره فرانسوی که فصل جدید و در میان شگفتی مصدوم نشده بود، برابر کادیز یک نیمه به میدان رفت و در پایان بازی دچار مشکل شد.

مصدومیت جدید دمبله کشیدگی همسترینگ پای راست است و این مصدومیت عضلانی او را ۳ هفته به دور از میادین نگه خواهد داشت. او بازی با یونونتوس، لوانته و سوسیداد را تاکنون از دست داده است.

طبق ادعای آاس، دمبله در همان دقایق ابتدایی ورودش به زمین برابر کادیز با کشیدگی مختصر عضلانی روبرو شده بود ولی این موضوع را به تیم پزشکی اطلاع نداد و تصمیم گرفت با همان شرایط تا پایان در زمین بماند. یک روز بعد او که احساس درد از ناحیه ران پای راست می کرد، موضوع را به پزشکان اطلاع می دهد.

اتفاقی که خشم تیم پزشکی و فیزیوتراپ های باشگاه را به دنبال داشت چرا که این برای اولین بار نیست که او از بدنش مراقبت نمی کند.

فصل گذشته در بازی برابر بیلبائو نیز دمبله دچار مصدومیت عضلانی شد ولی تا پایان در زمین ماند و حتی فردای بازی علی رغم توصیه ها حاضر نشد در کلینیک باشگاه تست بدهد. مصدومیت او شدت یافت که خشم شدید ارنستو والورده سرمربی وقت بارسا را در نشست خبری به دنبال داشت.

دمبله شش هفته به دور از میادین ماند و هرچند مصدومیت جدید او خفیف تر است ولی پزشکان معتقدند اگر او بلافاصله تقاضای تعویض می داد، به راحتی پس از چند روز استراحت می توانست به میادین برگردد.

بیشتر بخوانید:

مطمئنم ژاوی مربی بارسلونا خواهد شد

نیمار به دیدار مقابل بارسلونا می رسد؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان عثمان دمبله لالیگا فوتبال