صحبتهای ستاره اروگوئه‌ای در مورد اختلافش با نيمار

ادینسون کاوانی می گوید دیگر مشکلی بین او و برزیلی های پاری سن ژرمن وجود ندارد ......

ادینسون کاوانی می گوید دیگر مشکلی بین او و برزیلی های پاری سن ژرمن وجود ندارد.

ادينسون كاواني ستاره اروگوئه اي پاري سن ژرمن كه اين روزها در اردوي تيم ملي كشورش در ونزوئلا به سر مي برد، در مورد اختلاف اخيرش با نيمار در پاري سن ژرمن صحبت كرده و با اين صحبت ها، پرونده اين اختلافات را بسته است. كاواني در اين باره تأكيد كرده كه اين اختلافات جزوي از مسائل خاص فوتبال هستند و حالا ديگر اين اختلافات فراموش شده است.

كاواني در اين رابطه گفت: «اينها مسائل فوتبالي هستند. از جمله مسائلي كه گاهي وقت ها بزرگ مي شوند. همه ما مي دانيم كه اين اتفاقات از آنچه واقعاً هستند، بزرگتر مي شوند اما اين مسائل معمولاً در رختكن تيم حل مي شود. هر چيزي راهكاري دارد والان همه چيز آرام است.»

اختلاف ميان نيمار و كاواني در روز 19 سپتامبر و در برد ۲بر صفر پي اس جي مقابل ليون رخ داد. در جريان آن بازي و در دقيقه 78، يك ضربه پنالتي عايد تيم پاريسي شد ؛ نيمار قصد داشت تا پشت اين ضربه قرار بگيرد ولي كاواني به او اجازه زدن اين ضربه را نداد و اين باعث جر و بحث و درگيري ميان آنها شد.

اما در شب برد پي اس جي مقابل بوردو (كه با نتيجه ۶ بر ۲ رقم خورد)، اين دو بازيكن با هم آشتي كردند و كاواني يك ضربه پنالتي را در اختيار نيمار قرار داد. كاواني در اين رابطه ادامه داد: «مهم اين است كه همه ما براي يك هدف مشترك مي جنگيم.»

اين روزها كاواني در اردوي تيم ملي اروگوئه است و خودش را براي مصاف با ونزوئلا آماده مي كند. اين بازي روز پنج شنبه از سري رقابت هاي مرحله مقدماتي جام جهاني در منطقه آمريكاي جنوبي برگزار مي شود. كاواني در مورد تيم ملي ونزوئلا گفت: «مي دانيم كه ونزوئلا تيمي است كه در بازي هاي اخير به نتايج خوبي دست يافته. آنها در پروسه تغيير هستند و كارها را خوب پيش مي برند.»

تيم ملي اروگوئه در حال حاضر در رده دوم جدول مرحله مقدماتي جام جهاني در آمريكاي جنوبي قرار دارد و توانسته 27 امتياز كسب كند. آنها پنج شنبه با ونزوئلايي كه با 8 امتياز در قعر جدول گروه قرار دارد، بازي خواهند كرد و پنج روز بعد با بوليوي تيمي كه با 13 امتياز در رده يكي مانده به آخر جدول تكيه زده بازي خواهد كرد.

 

تگ ها


اخبار روز ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن فوتبال