صحبت‌های خبرساز ستاره یوونتوس درمورد حضورش در تیم فوتبال بارسلونا

بازیکن آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس که در انتظار تمدید قراردادش با این تیم است، اظهار نظر خبرسازی در مورد بازی کردن برای تیم بارسلونا انجام داده است....

به گزارش خبرگزاری مهر، «پائولو دیبالا» که از فصل گذشته صحبت هایی در مورد جدایی اش از تیم یوونتوس مطرح شده، در تازه ترین مصاحبه خود اظهار نظری داشته که برای وی خبرساز شده است. این بازیکن در جمله ای مبهم عنوان کرد که بازی کردن برای بارسلونا فوق العاده خواهد بود.

اظهار نظر ستاره آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس در حالی جنجالی و خبرساز شده که وی تا سال ۲۰۲۲ با این تیم ایتالیایی قرارداد دارد.

دیبالا که با سی ان ان صحبت کرده در این مورد گفته است: واقعیت این است که بارسلونا در سراسر دنیا تیمی بسیار بزرگ است و با مسی از آنچه که بوده هم بزرگتر شده. بازی کردن برای بارسا واقعا فوق‌العاده خواهد بود. ولی یوونتوس هم باشگاه بی‌نظیری است. باشگاهی بزرگ و سرشار از تاریخ که در حال حاضر بازیکنان بزرگی در آن حضور دارند.

البته این بازیکن برای به دست آوردن دل هواداران یوونتوس اظهاراتش را ادامه داده و گفته است: تیم ما آنقدر بازیکن باکیفیت و بزرگ دارد که می تواند دو تیم کامل را به زمین بفرستد. البته بازی کردن در کنار بازیکنان بزرگی چون رونالدو و بوفون هم یک شانس عالی است.

تگ ها


پائولو دیبالا تیم فوتبال یوونتوس تیم فوتبال بارسلونا