صحبت خصوصی رونالدو با سرمربی و بازیکنان یووه؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، گزیده‌ای از اهم اخبار امروز فوتبال اروپا را در بسته عصرگاهی مدال می‌خوانید:
- به گزارش کالچومرکاتو: کروز آزول مکزیک در اندیشه جذب خوزه مائوری. هافبک آرژانتینی که از زمان پیوستن به میلان شانس کمی برای قرار گرفتن در ترکیب داشته است در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود. در حال حاضر باشگاه کروز آزول مکزیک محتمل‌ترین گزینه برای جذب آزاد مائوری است.
- گالیانی: با وجود پاکتا و پیانتک، میلان بهترین تیم تقویت شده در اروپا است. لئوناردو چهره‌ روسونری را تغییر داده است. من و لئوناردو معمولا با هم صحبت می‌کنیم، چون دوست هستیم. اما لئوناردو به هیچ وجه نیازی به توصیه‌های من ندارد.
- سولاری: راموس بازیکن بسیار بزرگی است؛ ششصد بازی برای رئال مادرید کار آسانی نیست.
- جانلوییجی بوفون به سومین دروازه بانی تبدیل شد که در لیگ قهرمانان اروپا به رکورد پنجاه کلین شیت می رسد.
- ادن هازارد: " تمامی مربیانی که برایشان بازی کرده ام به من چیزی آموخته اند. ژوزه مورینیو خاص بود، اما ساری و رودی گارسیا سبک بازی را دوست دارند که به فلسفه فوتبالی مورد علاقه من شبیه است، به هر حال از همه مربیانم چیزهای زیادی فرا گرفته ام. "
- مارکا: پلیس هلند ساعت ۴ صبح امروز ۴ نفر از هوادارای آژاکس را که با آتیش بازی و سر و صدا مانع خوابیدن بازیکنای رئال شده بودند را دستگیر کرد!

صحبت خصوصی رونالدو با سرمربی و بازیکنان یووه؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- رومئو آگرستی: در حالی که رونالدو امروز تمرینی نداشت اما در پایان تمرینات، کریس با سرمربی و چند تن از بازیکنان صحبت خصوصی انجام داده تا یک‌ موضوعی را مشخص کند. هدف کریس در این فصل برای یووه " قهرمانی در چمپینز لیگ " است!
- مارکا: خامس رودریگز پس از پایان قرارداد قرضیش در ماه ژوئن با بایرن مونیخ به رئال مادرید باز خواهد گشت.
 - چیچیو گراتزیانی در گفت و گو با رادیو اسپورتیووا: "زیدان؟ حضور او در یوونتوس با توجه به فرمی که در رئال مادرید داشت می تواند خوب باشد اما بنظرم در حال حاضر یوونتوس با مکس آلگری در شرایط خوبی قرار دارد."
- با اعلام مسئولان تیم اینتر، بازوبند کاپیتانی از مائورو ایکاردی پس گرفته شد و به هندانویچ دروازبان این تیم واگذار شد.
- آ.اس: چلسی به دنبال آوردن زیدان به جای ساری! اگر این اتفاق بیفتد، آمدن هازارد به رئال، به خاطر علاقه اش به زیدان به خطر خواهد افتاد.
- اسپورت: ارنستو والورده از عملکرد ژن کلایر تودیبو مدافع فرانسوی 19 ساله تحت تاثیر قرار گرفته و به دادن فرصت بازی به او در لالیگا طی روزهای آینده فکر می‌کند به صورتی که هم اکنون ارزش بیشتری نسبت به جیسون موریو در نگاه والورده برای بازی کردن دارد.
- موندو: نیمار برای مصدومیتش به بارسلونا سفر کرده و با دکتر سابقش راجع به مصدومیت صحبت کرده دکتر توصیه کرده که زیر تیغ جراحی برود. ولی نیمار ترجیح می‌دهد که ریکاوری کامل انجام بدهد.
- موندو: رئال مادرید به لوکا یوویچ دخالت کرده است. به گفته بیلد رئال مادرید پیشنهاد ۴۵ میلیون یورویی برای لوکا یوویچ هدف بارسا ارائه کرده است.