صحبت عجیب نیمار در تمرین بارسلونا

یمار جونیور با حضور در زمین تمرینی بارسلونا، بازیکنان این تیم را متعجب و با مطرح کردن موضوعی آن ها را شوکه کرد! ، نیمار بسیاری از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا، تیمی که پیش از این در آن بازی می‎ ......

یمار جونیور» با حضور در زمین تمرینی بارسلونا، بازیکنان این تیم را متعجب و با مطرح کردن موضوعی آن ها را شوکه کرد!

، نیمار بسیاری از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا، تیمی که پیش از این در آن بازی میکرده را سورپرایز کرده و در سیوتات اسپورتیوا، زمین تمرینی بارسلونا، حاضر شده است.

حضور او در شرایطی که مدام از رابطه بد با بارتومئو، رئیس باشگاه، گفته بود و هنوز بر سر باقی پولی که باید برای تمدید قراردادش با بارسا میگرفته، درگیری دارند، عجیب است.

او با خنده ای که به لب داشته وارد زمین تمرینی شده و وقتی هم تیمی های سابقش او را دیدند خیلی زود پرسیده «مرا بازمی‏گردانید؟» او هرگز به طور علنی از نارضایتی از حضورش در پاریسن ژرمن نگفته، اما بارها مطبوعات سراسر دنیا به این نکته اشاره کردند. گفته میشود تیم فرانسوی آن چیزی نبوده که در رویاهای این بازیکن برزیلی بوده است.

البته که احتمال بازگشت به بارسلونا نزدیک به صفر است، حتی اگر واقعا نیمار از حضور در پاریس ناراضی باشد. بعد از این که ناصر الخلیفی با پول هنگفتی که برای خرید نیمار پرداخت ثابت کرد که داشتن او چقدر برای خودش و تیمش مهم بوده، احتمال این که زیر بار فروش او برود اصلا وجود ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا لالیگا فوتبال