!صحبت عجیب کمال ; بازیکن الاهلی روی خطای او زرنگی کرد

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، صحبت کمال کمی عجیب است چرا که از هر زاویه ای صحنه خطای او به روی بازیکن الاهلی را مشاهده کنید او لایق دریافت کارت قرمز بوده است ......

به گزارش  مدال به نقل از خبرورزشی، صحبت کمال کمی عجیب است چرا که از هر زاویه ای صحنه خطای او به روی بازیکن الاهلی را مشاهده کنید او لایق دریافت کارت قرمز بوده است. کامیابی نیا به جای اینکه بازیکن حریف را مقصر جلوه دهد باید لحظه ای از خود بپرسد چطور در دقیقه 11 دیدار مقابل الاهلی در شرایطی که تیمش با یک گل مقابل حریف جلو بوده اقدام به قلم کردن پای بازیکن حریف کرده است.

در همه جای دنیا داورانی هستند که برای چنین حرکتی کارت قرمز را در نظر بگیرند. برخی داوران شاید سخت گیری کمتری داشته باشند و برای این صحنه اخطار دهند اما پرسپولیسی ها می دانستند داور چینی دیدار مقابل الاهلی، بسیار سخت گیر است و به راحتی کارت قرمز نشان می دهد در نتیجه دلیلی برای خطای خشن کامیابی نیا در دقیقه 11 وجود نداشته است.

پرسپولیسی ها پس از اخراج کمال تا پایان کار شجاعانه مقابل تیم عربستانی جنگیدند و نشان دادند لیاقت بیشتری برای حضور در جمع 4 تیم نهایی دارند اما فشاری که آنها در طول 90 دقیقه تحمل کردند به دلیل حرکت اشتباه همی تیمی آنها بود. بازیکنی که یکی از باتجربه ترین بازیکنان پرسپولیس است و شاید چنین حرکتی از سوی بازیکنی جوان عجیب نبود اما کسی انتظار نداشت کامیابی نیا در دقیقه 11 چنین خطایی را مرتکب شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال