صحبت‌هایی که دیگر برای استقلال بحران ساز نیست

حضور وینفرد شفر در راس کادرفنی استقلال با تغییرات زیادی در این تیم همراه بوده است ......

حضور وینفرد شفر در راس کادرفنی استقلال با تغییرات زیادی در این تیم همراه بوده است. تغییر سبک بازی، تغییر سیستم، تفاوت در حمله و دفاع و تغییرات فنی زیادی که مطمئنا با گذشت زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد.


یکی از تغییرات اصلی استقلال با شفر، به نشست های خبری و صحبت های سرمربی این تیم باز می گردد. صحبت هایی که با توجه به تجربه ی شفر، بیش از هر مساله ای بوی پختگی می دهد. سرمربی آبی ها بر خلاف سرمربیان پیشین که برای فرار از مسئولیت شکست، وعده های فریب دهنده و دور از دسترس را انتخاب می کردند تا به امروز هیچ وعده ای به هواداران نداده و همواره از اهمیت تمرین بیشتر برای رسیدن به خواسته ها صحبت می کند.


شفر بعد از دربی توانست با بیان چند جمله مهم، فضای بعد از شکست را برای هواداران این تیم تلطیف کند تا سنگینی شکست در دیدار حیثیتی، برای آنها کمرنگ شود و آبی ها با عینک "بازنده برنده" به این دیدار نگاه کنند.


سرمربی استقلال در چندین نشست خبری هیچگاه صحبت هایی حاشیه ساز برای تیم خود مطرح نکرده است. او در این نشست ها حتی از بازیکنان نیمکت نشین تیم مانند بیت سعید، رحمتی، سهرابیان و غیره حمایت می کند تا بیش از پیش حرفه ای بودن خود را ثابت کند و نشان دهد این پختگی و با تجربه بودن تا چه اندازه در روزهای بحرانی می تواند آبی بر آتش استقلال باشد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال