صحبت‌های آتشین مجیدی درباره ایفمارک و وزارت ورزش

سرمربی تیم استقلال می‌گوید که اختیار نیمکت با سرمربی است و او اجازه نمی‌دهد که شخص دیگری درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی دربی حضور یافت و درباره این دیدار اظهار نظر کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مشروح صحبت های سرمربی استقلال را در زیر می‌خوانید:

* حتما باید دربی را ببریم
او در ابتدای صحبت هایش گفت: طبیعتا ما فردا بازی سخت و حساسی داریم و باتوجه به این‌که هفته پیش علی رغم بازی خوب و مقابل تیم ذوب اهن ۷-۸ موقعیت ایجاد کردیم اما بازی را در کمال بدشانسی واگذار کردیم، شرایط جدول به طوری است که حتما باید در بازی فردا برنده شویم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

* استقلال با تفکرات سرمربی بسته نشده است
مجیدی در ادامه با اشاره به صحبت هایش پیشینش گفت: تیم پرسپولیس بر اساس تفکرات سرمربی اش بسته شده اما تیم استقلال دو سال است که با نظر سرمربی بسته نمی‌شود. نه این که بازیکنان بدی باشند اما مشکل این است که در یک پست ۵ بازیکن خوب داریم اما در پست دیگر وقتی بازیکنی مصدوم می‌شود، نتوانیم بازیکنی را ذخیره کنیم. برای باشگاه بزرگی نظیر استقلال بهتر است که با نظر سرمربی بسته شود. بازیکنان استقلال باکیفیت هستند اما من به هواداران استقلال قول می‌دهم که برای فصل آینده تیمی ببندم که هواداران دوست دارند و از بازی اش لذت می‌برند.

* پرسپولیس تیم خوبی است
وی درباره دربی و استراتژی اش عنوان کرد: استراتژی ما پیروزی در دربی است، اما بازیکنان ما باید باهوش باشند چون پرسپولیس تیم خوب با بازیکن و مربی خوب است و ما اگر فردا تیم خوبی باشیم، برنده خواهیم شد.

* بدن بازیکنان در لیگ قهرمانان تحلیل رفت
سرمربی استقلال درباره برنامه لیگ قهرمانان اظهار داشت: چون بازی ها سه روز یک بار بود، بدن بازیکنان ما تحلیل رفت بعد از سه بازی. چون ما امکانات ریکاوری مثل تیم های عربی نداریم. بدنساز ما با هزینه خودش و ۳۰ هزار یورو دارو آمد و من به او مدیون هستم. اما ما باهوش هم بودیم

* ما هم محروم و مصدوم داریم
به هر جهت ما هم بازیکن محروم داریم، آقای رضاوند و متین کریم زاده و فرشید اسماعیلی به خاطر مصدومیت. اما این بازی، بازی ای است که هر بازیکنی بازی کند، با تمام وجود بازی خواهد کرد. من این انگیزه را در بازیکنانم دیدم که عملکرد خوبی را از خودشان نشان دهند.

تگ ها


پرسپولیس تهران فرهاد مجیدی استقلال تهران دربی